گیگابایت در کامپیوتکس 2018

گیگابایت در کامپیوتکس 2018


گیگابایت بعنوان یکی از پیشگامان صنعت سخت افزار، نماشگاه کامپیوتکس 2018 را با رونمایی از چندین محصول متفاوت آغاز  می کند این کمپانی هر ساله با برپایی غرفه ای در نمایشگاه کامپیوتکس به استقبال بازدید کنندگان می رود و علاوه بر آن در برج 101 نیز یک طبقه اختصاصی را بصورت غرفۀ VIP برای بازدید کنندگان  ویژه در نظر می گیرد که فاصله چندانی با محل برگزاری نمایگاه کامپیوتکس ندارد.

 

امسال گیگابایت با در نظر گرفتن بخش مخصوصی برای گیمرها در غرفه خود به 3 تم متفاوت از سیستمهای گیمینگ آماده استقبال از گیمرها است. گیمرها می توانند در غرفه گیگابایت از سیستمهای گیمینگ حرفه ای گیمینگ و محصولات جدید و متنوع گیگابایت بازدید کنند. این کمپانی امسال در خلال این نمایشگاه به رو نمایی از چندین محصول جدید خواهد پرداخت که می توان به پرچم دار لپتاپ های این شرکت یعنی لپتاپ گیمینگ 17.3 اینچی X9 DT اشاره کرد که اولین لپتاپ دنیاست که از پردازنده های core i9 با قابلیت اورکلاک بهره می برد. از دیگر محصولات جدید گیگابایت که در این نمایشگاه به معرض بازدید عموم گذاشته می شود می توان به پاور AP850 اشاره کرد که از استاندار 80 Plus Gold  بهره می برد و با قیمت مناسب و کیفیت بسیار عالی برای گیمرها عرضه می شود، ماوس پد AMP900 به همراه ماوس گیمینگ و حرفه ای Aorus M5 رده بالاترین ماوس عرضه شده از سوی این کمپانی نیز در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

همچنین گیگابایت به عرضه محصولی جدید برای اولین بار اقدام نموده است، اولین ماژولهای رم DDR4 گیمینگ گیگابایت تحت برند Aorus در کامپیوتکس 2018 به نمایش گذاشته می شوند این رم ها از فرکانس 3200 مگاهرتزی برخوردارند و در ظرفیت های 8 گیگابایتی عرضه می شوند و با قیمت مناسب در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید