گیگابایت دو کارت‌ گرافیک جدید عرضه می‌کند

گیگابایت دو کارت‌ گرافیک جدید عرضه می‌کند


به نقل از یک منبع معتبر، تصاویری از دو کارت گرافیک GTX 1660 کمپانی گیگابایت از سری Gaming OC منتشر شده است. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار ایران همراه باشید.

کارت‌ گرافیک گیگابایت

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر بر روی آن کلیک کنید

 

مطلبی پیشتر در رسانه سخت افزار تحت عنوان « عرضه کارت گرافیک GTX 1660 تایید شد » منتشر شد که که خبر کارت گرافیک سفارشی کمپانی MSI مبتنی بر GPU مورد صحبت بود. حال تصاویری از کارت‌های گرافیکی GTX 1660 کمپانی گیگابایت در دسترس است. GTX 1660 مدل بدون Ti یک پردازشگر گرافیکی جدید از سوی کمپانی انویدیا بوده که تا به حال به صورت رسمی معرفی نشده و پیشتر، منتشر شدن تصویری رندر شده از یک کارت گرافیک کاستوم از آن، مسبب مشخص شدن وجود این GPU جدید شد. کارت‌ گرافیک گیگابایت GTX 1660 محصولی تازه و البته تا به حال معرفی نشده از این کمپانی است که عکس‌هایی از دو مدل OC و Gaming OC آن منتشر شده است.

تمامی کارت گرافیک های مبتنی بر پردازشگر GTX 1660 از 6 گیگابایت حافظه ویدویی نوع GDRR5 را در اختیار دارند. افزون بر این می توان به 1408 واحد پردازشی CUDA نیز اشاره داشت و دو نسخه سفارشی کمپانی گیگابایت نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در بخش ظاهری می‌توان شاهد اندکی تغییرات بود و سیستم خنک کننده نیز باری دیگر با نام Windforce برای این کارت جدید معرفی شده که مدل OC دارای دو فن و مدل Gaming OC دارای سه فن خنک کننده است. تامین توان مورد نیاز هر دو کارت گرافیک نیز از طریق یک کانکتور 8 پین صورت خواهد گرفت. متاسفانه در حال حاضر اطلاعات فنی بیشتری برای این دو کارت گرافیک در دسترس نیستند. نظر شما درباره کارت گرافیک GTX 1660 چیست؟

منبع: videocardz

 

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید