10 گوشی قدرتمند اندرویدی توسط AnTuTu معرفی شدند

10 گوشی قدرتمند اندرویدی توسط AnTuTu معرفی شدند


AnTuTu ، یکی از معیارهای قابل اعتماد برای محک زدن عملکرد گوشی هوشمند به شمار می‌رود که کاربران بسیاری از سراسر دنیا توسط این برنامه گوشی هوشمند خود را مورد آزمایش قرار می‌دهند. این برنامه هر ماه لیستی از 10 گوشی هوشمند برتر بازار را معرفی می‌کند. آخرین لیستی که توسط AnTuTu منتشر شد، دو گوشی پرچم‌دار هواوی میت 10 و میت 10 پرو را به عنوان قویترین اندرویدی نشان داد، این در صورتی اتفاق افتاد که گوشی‌های هوشمند مجهز به اسنپ‌دراگون 845 عرضه نشده بودند. با سخت افزار همراه باشید.

همانطور که می توان در تصویر زیر مشاهده کرد، گوشی‌های هوشمند صدر جدول، عمدتا مجهز به تراشه‌ی اسنپ‌دراگون 845 هستند و در ادامه دو محصول میت 10 ظاهر شده‌اند. شایان ذکر است، نمرات بدست عامل معدل کل عملکرد گوشی هوشمند به حساب می‌آید.

AnTuTu

یکی از کمپانی‌های که گوشی‌های هوشمند آن در برابر دیگر رقبا با تراشه‌ی یکسان توانایی خوبی دارد، وان پلاس است که اینبار نیز با تلفن همراه Oneplus 6 در جایگاه نخست با کسب امتیاز 274،910 ایستاده و در پشت سر آن، گوشی چینی Smartisan R1 و محصول مخصوص بازی‌های اندرویدی شیائومی قرار گرفته‌اند.

دو گوشی هوشمند کره‌ای سامسونگ نیز که توسط اسنپ‌دراگون 845 مجهز شده‌اند با اختلافی نه چندان زیاد در رتبه 3 و چهارم جدول قرار دارند. گلکسی S9+ با دریافت امتیاز 263،218 و گلکسی S9 با کسب امتیاز 262،571 بالاتر از Xiaomi Mi MIX 2S و دو گوشی میت 10 و میت 10 پرو امتیاز کسب کردند.

دیدگاه شما در مورد گوشی‌های اندرویدی در لیست AnTuTu چیست؟

منبع GizmoChina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید