30 دی، آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف

30 دی، آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف


به گزارش روز چهارشنبه گروه دانشگاه ایرنا از دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی شریف با همکاری مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مرکز تحقیقات و مخابرات کشور، سازمان نظام صنفی رایانه ای، پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف ( IT Weekend5) را برگزار می کند.

شریف

ثبت نام در پنجمین جشنواره فناوری ITEEKEND 5 آغاز شده است و این رویداد علمی، روز 4 بهمن ماه سال جاری در محل باشگاه کسب و کار دانش‌بنیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

همچنین، چهار دوره پیشین این رویداد با حضور پرشور علاقه‌مندان به مباحث روز دنیای فناوری اطلاعات و سخنرانان برجسته در این حوزه و در محل دانشگاه شریف برگزار شد.

در پنجمین جشنواره فناوری ITEEKEND 5 افراد متخصص در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان‌های موفقیت و شکست‌های خود را در غالب سخنرانی های کوتاه برای مخاطبین مطرح می کنند.

سخنرانی ها به سبک کنفرانس‌های TEDx انجام شده و پس از اتمام رویداد در غالب کلیپ‌های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس‌های اشتراک ویدیو و شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشته می‌شوند.

لازم به ذکر است، علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی جشنواره به آدرس http://itweekend.ir مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید