441.20 WHQLNVIDIA درایور جدید GeForce 441.20 WHQL را منتشر کرد

441.20 WHQLNVIDIA درایور جدید GeForce 441.20 WHQL را منتشر کرد


NVIDIA امروز درایور جدید GeForce 441.20 WHQL را برای کارت‌های گرافیک خود منتشر کرد. این سری از درایورهای  NVIDIA برای رفع مشکلات اجرای بازی‌های ماننددو بازی:

“Star Wars Jedi: The Fallen Order”

NVIDIA درایور جدید GeForce 441.20 WHQL را منتشر کرد

“Stormland”

NVIDIA درایور جدید GeForce 441.20 WHQL را منتشر کرد

و بهبود عملکرد این بازی‌ها منتشرشده است.درایور GeForce 441.20 WHQL شامل پشتیبانی  از قابلیت SLI برای آخرین بازی Star Wars می‌باشد. NVIDIA همچنین پشتیبانی از فناوری محاسباتی API CUDA 10.2 را به قابلیت‌های این درایور اضافه کرد.

(فناوری CUDA به معماری پردازش موازی NVIDIA گفته می‌شود که سرعت عملکرد پردازش گرافیکی را از طریق تحت کنترل درآوردن قدرت GPU امکان‌پذیر می‌سازد. این فناوری اجازه می‌دهد صدها تراشه گرافیکی مجزای انویدیا در کنار هم به (پردازش موازی) جهت پردازش حجم زیادی از اطلاعات بپردازند. فنّاوری CUDA به‌وسیله هزاران نرم‌افزار پشتیبانی می‌شود تا سرعت سیستم را برای اجرای برنامه‌های سنگین افزایش دهد. با میلیون‌ها GPU های مبتنی بر CUDA، طراحان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار، متخصصین و محققان دامنه وسیعی از قابلیت‌های CUDA را در برنامه‌هایی نظیر پردازش عکس و فیلم، زیست‌شناسی و شیمی محاسباتی، شبیه‌سازی پویا روان، نوسازی تصویر CT، آنالیز زمین‌لرزه، ردیابی اشعه و بسیاری دیگر را شناسایی می‌کنند.) سه نمایشگر دیگر به لیست مانیتورهای سازگار با G-Sync اضافه‌شده است. ازجمله مواردی که در این نسخه به آن پرداخته‌شده است، در حقیقت CUDA، معماری دستگاه یکپارچه محاسباتی است که محصول شرکت Nvidia می‌باشد، یک پلتفرم نرم*افزاری است که برای محاسبات موازی حجیم با کارایی بالا در پردازنده‌های گرافیکی قدرتمند بکار برده می‌شود. معماریCUDA شامل ابزارهای برنامه‌نویسی به زبان‌های برنامه‌نویسی C یا C++و یک مکانیزم انتزاعی سخت*افزاری است. هنگامی‌که V-Sync در “Red Dead Redemption” غیرفعال می‌شود ، G-Sync نیز از کار می‌افتد. خطاهای مربوط به Vulkan در  “The Surge” نیز برطرف شده است. همچنین رفع اشکال شگفت‌آور ، “Quake 3 Arena” هنگامی Color-depth بر روی 16 بیت تنظیم‌شده است. به افت عملکرد در بازی “CS: GO” نیز پرداخته‌شده است.

برای دانلود درایور GeForce 441.20 WHQL با توجه به سیستم‌عامل و سخت‌افزار کارت گرافیک خود بر روی لینک کلیک کنید.

منبع:TECHPOWERUP

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید