Cloud Chamberنسخه جدید بازی Bioshock در دست ساخت است

Cloud Chamberنسخه جدید بازی Bioshock در دست ساخت است


سلام به همه سخت‌افزاری‌های عزیز (بازی bioshock رو به یاد دارید؟؟!) یک خبر خوب برای تمام کسانی که بازی bioshock رو دوست دارند و از خط داستانی فوق‌العاده آن لذت می‌برند داریم.

 نسخه جدید بازی Bioshock در دست ساخت است

 کمپانی بازی‌سازی 2K Games  امروز به طور رسمی تأیید کرده است که نسخه جدید بازی Bioshock در دست ساخت است. 2K استودیوی کاملاً جدیدی با نام “Cloud Chamber” را راه اندازی کرده است ، که باعث پیشرفت این فرانچایز (برای چند سال آینده) می شود (آیا این نسخه از بازی Bioshock  نیز می‌تواند خیلی محبوب باشد؟) Cloud Chamber جدید را در سان‌فرانسیسکو و مونترال راه‌اندازی می‌کنند. Kelley Gilmore ، که به Firaxis Studios متصل شده و روی سایر فرانچایز های 2K مانند: XCOM و Sid Meier’s Civilization کارکرده است ، به عنوان رئیس استودیوی Cloud Chamber منصوب شده است.

 نسخه جدید بازی Bioshock در دست ساخت است

استودیوی جدید Cloud Chamber درهای خود را با “گروهی کاملاً با تجربه از سازندگان بازی ، ازجمله بسیاری از مسئولان اصلی در ایجاد BioShock ،  کاملاً پیشرفته و با شهرت دیرینه ” باز می کند. در حال حاضر جزئیات دیگری از وضعیت این استودیو در دسترس نیست. قطعاً این یک نشانه مثبت برای این فرانچایز و همه کسانی است که برای آن ارزش قائل هستند.

منبع:TECHPOWERUP

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید