EIZOEIZO مانیتورهای LCD Frameless خود را منتشر می‌کند

EIZOEIZO مانیتورهای LCD Frameless خود را منتشر می‌کند


EIZO  از عرضه دو مانیتور 23.8 اینچی FlexScan EV2460 و 22.5 اینچی FlexScan EV2360 – دو مانیتور LCD با طراحی frameless  برای محیط‌های تجاری از قبیل اتاق جلسات تجاری ، دفاتر و اتاق‌های کنترل خبر داد.

FlexScan EV2460 مدل جانشین FlexScan EV2450 است و از پنل LCD 23.8 اینچی با وضوح تصویر 1920 x 1080 استفاده می‌کند. FlexScan EV2360 از یک پنل LCD 22.5 اینچی استفاده می‌کند –) کوچک‌ترین مدل در بین مدل‌های.(EIZO  frameless  EV2360 دارای عرض 499 میلی‌متر و رزولوشن پایه و بزرگ  1920 x 1200 است.هر دو مانیتور فناوری LED-backlit پنل IPS را با زاویه دید 178 درجه اجرا می‌کنند.

 EIZO مانیتورهای LCD Frameless خود را منتشر می‌کند

EIZO  به‌عنوان بخشی از تلاش‌های خود در راستای سازگاری و حفظ محیط‌ زیست ، بدنه پلاستیکی مانیتورهای خود را بدون مقاومت در برابر شعله ساخته تا قابلیت بازیافت را بهبود بخشد. همچنین برای جعبه‌هایی که مانیتورها در آن حمل می‌شوند نیز از مواد بسته‌بندی قابل بازیافت استفاده می‌کند.

علاوه بر این ، EIZO  فن‌آوری‌های EcoView خود را برای کاهش مصرف برق در اختیار دارد.2. EcoView Optimizer  با تنظیم دقیق تعادل بین روشنایی و بر اساس محتوای نمایش داده‌شده روی صفحه نمایشگر، در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کند.  Auto EcoView  بسیار هوشمند عمل می‌کند, به‌طور خودکار میزان روشنایی صفحه‌نمایش را مطابق با تغییر در روشنایی محیط اطراف کاربر(برای مثال: کم یا زیاد بودن نور اتاق) تنظیم می‌کند تا ضمن کاهش خستگی چشم ، میزان مصرف برق را مرتب کند. با استفاده از این فناوری‌ها ، مصرف انرژی معمولی به حداقل 10 وات  در(EV2460) و 11 وات  در(EV2360) کاهش می‌یابد – تا 40٪ مصرف کمتر نسبت به نمایشگر در حداکثر روشنایی. هر دو مانیتور توسط گواهینامه‌های پایداری جامع جهانی مانند TCO Certified Generation 8 و EnergyStar تأییدشده‌اند. این شواهدی را برای شرکت‌هایی فراهم می‌کند که باید مطابق باسیاست سرمایه‌گذاری ESG (زیست‌محیطی ، اجتماعی و دولتی) یا SDG ها (اهداف توسعه پایدار) ،الزامات تدارکاتی خود را تائید کنند.

FlexScan EV2460 و EV2360 به ترتیب به چهار و دو درگاه USB 3.1 Type-A مجهز شده‌اند. این امر به کاربران این امکان را می‌دهد تا دستگاه‌ها ، مانند ماوس ، صفحه‌کلید یا هدست را به‌جای کامپیوترهای شخصی به‌طور مستقیم و به‌راحتی به مانیتور وصل کنند.آخرین نسخه از نرم‌افزار Screen software InStyle به کاربران اجازه می‌دهد تا تنظیمات فردی را ذخیره کنند که به‌طور خودکار در مانیتور متصل منعکس می‌شوند.

منبع:TECHPOWERUP

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید