GDDR6جدیدترین سری کارت گرافیک های Phantom gaming GDDR6 معرفی شد

GDDR6جدیدترین سری کارت گرافیک های Phantom gaming GDDR6 معرفی شد


تولیدکننده وسازنده جهانی مادربورد، کارت گرافیک و مینی کامپیوتر (ASROCK) آخرین وجدیدترین سری کارت گرافیک های Phantom gaming GDDR6 خود را معرفی کرد,و در این خبر قصد داریم تا نگاهی مختصر به قابلیت‌های عناوین زیر بپردازیم:

Radeon RX 5700 XT Phantom gaming D 8G OC

جدیدترین سری کارت گرافیک های Phantom gaming GDDR6 معرفی شد

و Radeon RX 5700 Phantom gaming D 8G OC

جدیدترین سری کارت گرافیک های Phantom gaming GDDR6 معرفی شد

که مجهز به جدیدترینGpu 7 نانومتری Radeon RX 5700  هستند، با 8 گیگابایت حافظه ویدیویی  GDDR6  و پشتیبانی از جدیدترین نسل  PCI Express 4.0 همراه با طراحی مناسب و برجسته جهت از بین بردن گرمای اضافه و جلو گیری از بالا رفتم دمای GPU توسط فن‌های سه گانه قدرتمند اما بی‌صدا!!، جلوه های درخشان   ARGB و نور پس‌زمینه که زیبایی این کارت گرافیک را دوچندان می‌کند, با تمام این مشخصات و ویژگی‌های پیشرفته ، بدون شک یک کارت گرافیک با این ویژگی ها برای گیمرها طراحی شده است و تجربه به‌یادماندنی از بازی با کیفیت P1440  را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مشخصات پیشرفته برای عملکرد فوق العاده :

کارت گرافیت سری Radeon RX 5700 XT Phantom gaming D 8G OC

ASROCK با استفاده از پردازنده‌های GPU نسل  دوم Radeon RX 5700   هفت نانومتری ، با استفاده از ابزار تحقیق و توسعه پیشرفته ASROCK  و استفاده از مواد باکیفیت در مدل‌های Radeon RX 5700 XT  و Radeon RX 5700  مشخص می‌کند که این مدل‌ها بهترین و بالاترین کیفیت را ارائه می‌دهند.

 

طراحی فانتزی و جلوه‌های روشنایی  ARGB  را می‌توان با مادربردهای  ARGB / RGB ASROCK  که از  Polychrom STNJc  نیز پشتیبانی می‌کنند ، هماهنگ کرد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا سیستم‌های روشنایی منحصر به فرد و مختص به خود را داشته باشند . قاب فلزی آن باعث می شود تا کارت گرافیک علاوه بر ظاهری فانتزی و زیبا از مقاومت بالاتری برخوردار باشد. در مورد فن آوری خنک کننده 0 db  آن، فن‌های سیستم خنک کننده در این کارت گرافیک می توانند در دمای پایین کاملا” متوقف شوند.

منبع : TECHPOWERUP

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید