GELID خنک کننده تورنادو را معرفی کرد

GELID خنک کننده تورنادو را معرفی کرد


کمپانی GELID که محصولات خوبی در زمینه خنک کننده ها معرفی و عرضه کرده است این بار محصولی با نام Tornado را به بازار عرضه کرده که برای پردازنده های اینتل (Intel) و ای ام دی (AMD) مناسب خواهد بود.

این خنک کننده سبک که طراحی سه بعدی دارد در میان هم رده های خود عملکرد خوبی از خود نشان داده است. GELID برای این کولر 4 لوله از جنس نیکل در نظر کرفته است که با طراحی و اتصال مناسب به هیتسینک میتوانند گرمایی زیادی را از CPU به هیتسینک منتقل کند.

یک فن 120 میلیمتری وظیفه خنک سازی گرمای حاصل از CPU را بر عهده دارد. این فن که با قابلیت هوشمند GELID PWM همراه است همراه تکنولوژی Double Layer Fan Blade  باعث میشود در سرعت های پایین فن، صدای اضافه ای به گوش نرسد.

این خنک کننده پر قدرت توانسته است جایزه بالاترین عملکرد GC-Pro از آن خود کند. کاربران میتوانند با لوازم موحود در بسته بندی Tornado، این کولر را روی سوکت های AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1 FM2 ای ام دی و سوکت های LGA 775, 1366, 1155, 1156, 1150, 1151 اینتل نصب و استفاده کنند. اگر سکوت پلتفرم شما AM4 است و قصد استفاده از تورنادو را دارید میتوانید با تهیه گیره های مناسب به صورت جداگانه از این کولر استفاده کنید.

کولر نام برده شده دارای تاییده های WEEE و RoHS است و میتواند از پس پردازنده های با توان 160 وات براید.

در حال حاضر Tornado با قیمت 27 دلار یا 22 یورو به فروش میرسد.

منبع techpowerup

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید