HMD Global نوکیا ایکس را در هفته آینده معرفی خواهد کرد

HMD Global نوکیا ایکس را در هفته آینده معرفی خواهد کرد


نوکیا ایکس را بیاد دارید؟ اولین تلفن هوشمند نوکیا با سیستم عامل اندروید که هرگز حس یک تلفن اندرویدی را نداشت و یک شکست به حساب می‌آمد. طبق شایعات جدید HMD Global می‌خواهد این تلفن را در 27 آوریل بازگرداند. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

نوکیا ایکس

از تصویری که امروز منتشر شد به نظر می‌رسد شرکت HMD Global تاریخ 27 آوریل (7 اردیبهشت) را برای معرفی محصولی به نام نوکیا ایکس در چین انتخاب کرده است. این تصویر از دو تلفن هوشمند ساخته شده که واژه ایکس را تشکیل می‌دهد و در زیر آن تاریخ نوشته شده است. نکته جالب این تصویر دیجیتالی نمایش دو تلفن مختلف است، زیرا که یکی از آن‌ها دارای انتهای خمیده و دیگری صاف است. در هردو تلفن هم از فلز برای ساخت استفاده شده است.

معرفی نوکیا ایکس یک خبر خوب و غافلگیر کننده است زیرا که هیچکس در فکر معرفی این گوشی نبوده است. در حال حاضر نمی‌توان تشخیص داد که شاهد یک تلفن بالا رده یا میان رده هستیم و تا زمان معرفی باید منتظر بمانیم.

نوکیا ایکس

یکی از نکات مهم دیگر واژه ایکس است زیرا که نمی‌دانیم به معنی واژه ایکس است یا عدد 10. زیرا که مدل‌های قبلی این شرکت از اعداد تشکیل شده‌اند و بعید به نظر می‌رسد این شرکت روند نام گذاری محصولات خود را تغییر دهد. خب پس اگر ایکس به معنای عدد 10 باشد باید شاهد یک دستگاه قوی و بالا رده باشیم.

انتظار داریم این تلفن درصورت پرچمدار بودن با چیپست اسنپدراگون 845 با 6 گیگابایت حافظه رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی عرضه شود و از گواهی IP67 بهره ببرد تا در مقابل مایعات و گرد و غبار مقاوم باشد. در کنار این مشخصات احتمالا شاهد دوربین دوگانه به همراه لرزشگیر اپتیکال و فلش دوگانه خواهیم بود.

نظر شما درمورد معرفی زودهنگام نوکیا ایکس (10) چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: ItHome

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید