Redmi نخستین گوشی دنیا با دوربین 64 مگاپیکسلی را عرضه می‌کند

Redmi نخستین گوشی دنیا با دوربین 64 مگاپیکسلی را عرضه می‌کند


روز گذشته، کمپانی Redmi تیزر جدیدی از گوشی هوشمند جدید خود با دوربین 64 مگاپیکسلی را منتشر کرد. این نخستین گوشی هوشمندی در جهان خواهد بود که به یک دوربین 64 مگاپیکسلی مجهز بوده و بدین ترتیب ردمی این شانس را پیدا می‌کند تا از کمپانی‌های دیگری مانند Realme و سامسونگ نیز پیشی بگیرد. در همین راستا ردمی امروز نخستین تصویر نمونه از این دوربین 64 مگاپیکسلی را در حساب کاربری رسمی Weibo خود منتشر کرد.

البته این تصویری واقعی ثبت شده توسط دوربین گوشی نبوده و ردمی صرفا با زوم کردن بر روی تصویر قصد به نمایش گذاشتن توانمندی‌های این حسگر جدید در به تصویر کشیدن جزییات بسیار ریز و دقیق را داشته است. عرضه یک گوشی هوشمند مجهز به دوبین 64 مگاپیکسلی از سوی این برند که به تازگی از والد خود، شیائومی جدا شده حرکتی بزرگ محسوب می‌شود.

دوربین 64 مگاپیکسلی

براساس شایعات دو کمپانی Realme و سامسونگ نیز در حال کار بر روی گوشی‌های هوشمند مجهز به دوربین 64 مگاپیکسلی خود هستند که طبق انتظار باید در چند ماه آینده به بازار عرضه شوند. در واقع مدیرعامل کمپانی Realme در ماه ژوئن تصویری از طراحی قسمت پشتی گوشی هوشمند جدید خود را منتشر کرد تا درک بهتری از طراحی کلی این محصول داشته باشیم.

مدتی پیش در برنامه دوربین رابط کاربری MIUI شیائومی، ویژگی خاصی تحت عنوان 64MP UltraPixel و 64MP Dual Cameras دیده شد و این می‌تواند مدرکی محکم برای اثبات این واقعیت باشد که ردمی در حال کار بر روی چنین گوشی هوشمندی است. در بخش دوربین این محصول احتمالا شاهد به‌کارگیری حسگر جدیدا معرفی شده سامسونگ تحت عنوان 64MP ISOCELL Bright GW1 خواهیم بود.

منبع: gizmochina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید