URCDKeysبا خرید از URCDKeys تا 90% تخفیف بگیرید!!؟

URCDKeysبا خرید از URCDKeys تا 90% تخفیف بگیرید!!؟


همان‌طور که ما به Xmas (کریسمس) نزدیک‌تر می‌شویم ، (Holiday spirit) هم به همراه آن رشد می‌کند و زمان خرید کردن و البته گران‌تر شدن اجناس نیز فرامی‌رسد ، اما به نظر شما این گرانی برای کالاهای دیجیتال اتفاق نمی‌افتد! (اگر از آن دسته از افراد که برنامه‌های خود را اورجینال و به‌صورت دیجیتالی خریداری می‌کنید زیاد نگران نباشید!؟) URCDKeys می‌گوید: هرگز دیر نیست که جوراب ساق بلند مجازی خود را با نرم‌افزارهای معتبر و اورجینال در سطح جهانی پرکنید (جوراب‌های ساق بلند منظور همان جوراب‌هایی است که بالا شومینه نصب و در شب کریسمس هدیه هر یک از اعضای خانواده را درون جورابی که برای او در نظر گرفته‌اند می‌اندازند)

با خرید از URCDKeys تا 90% تخفیف بگیرید!!؟

با تخفیف‌های فوق‌العاده تا 90٪ ، به‌سختی می‌توانیم از کنار این موقعیت عالی بگذریم. این‌یک فرصت عالی برای ارتقاء همه رایانه‌های خانواده خود به ویندوز 10 است ، زیرا مایکروسافت آماده است تا از ژانویه پلاتین پشتیبانی ویندوز 7 را به‌کلی قطع کند. Office 2016 Professional Plus یکی دیگر از موارد عالی برای رایانه‌های شخصی شما است ، زیرا این برنامه پرفروش‌ترین مجموعه تولیدی این شرکت است. شما می‌توانید هر دو آن‌ها را از لینک‌های تهیه کنید.

Office 2016 Professional Plusرا به‌جای $275.57 دلار با 85% تخفیف 32.13$ دلار و Windows 10 Pro OEM CD KEY GLOBAL را به‌جای 54.22$ دلار با 71% تخفیف 12.49$ دلار خریداری کنید.

با خرید از URCDKeys تا 90% تخفیف بگیرید!!؟

فراموش نکنید که از کد تخفیف اختصاصی  TechPowerUp  یعنی TP20 در هنگام پرداخت استفاده کرده تا از قیمت‌هایی که در اینجا مشاهده می‌کنید استفاده کنید!

Buy Windows 10 Pro from URCDKeys for $12.49 | Buy Office 2016 Professional Plus from URCDKeys for $32.13

منبع:TECHPOWERUP

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید