آنر V30 پرو با صفحه نمایش OLED و دوربین 60 مگاپیکسلی معرفی می‌شود

آنر V30 پرو با صفحه نمایش OLED و دوربین 60 مگاپیکسلی معرفی می‌شود


گوشی آنر V30 به عنوان یک پرچمدار عرضه خواهد شد که می‌تواند با میت 30 به رقابت بپردازد. برخی از تصاویری که به تازگی در ویبو (یک شبکه اجتمائی چینی) منتشر شده نشان می‌دهد که این پرچمدار از یک دوربین مربع شکل برخوردار خواهد بود. گفتنی است که این پنل شباهت بسیاری با میت 20 دارد. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

آنر V30 پرو

این گوشی در دو مدل آنر V30 و آنر V30 پرو عرضه خواهد شد که هر دو دارای یک روزنه بر روی نمایشگر برای دوربین سلفی هستند. مدل V30 پرو با روزنه دوربین سلفی بر روی صفحه نمایش OLED قرار گرفته است. از طرفی دیگر مدل V30 تنها یک روزنه برای دوربین سلفی بر روی صفحه نمایش LCD خود دارد.

دوربین اصلی در پنل پشتی اطلاعات جالب‌تری دارد؛ سنسور اصلی رزولوشن 64 مگاپیکسلی ندارد و بلکه 60 مگاپیکسل بوده که در اصل همانند پرچمداران هواوی به جای سنسور 48 از 40 مگاپیکسل استفاده شده است. نکته جالب دیگر در نسخه پرو مربوط به دوربین چهار گانه و مربع شکل است، در حالی که برادر کوچکتر همین گوشی از دوربین سه گانه استفاده می‌کند. افزون بر این، اطلاعات بیشتری در مورد دوربین این گوشی تا به زمان نگارش این مطلب منتشر نشده است.

هر دو گوشی از تراشه کرین 990 برخوردار خواهند بود، اما با این تفاوت که مدل پرو به شبکه اینترنت نسل پنجم دسترسی داشته و مدل دیگر چنین قابلیتی ندارد. در بخشی دیگر از مشخصات نیز به پروسه ساخت 7 نانومتری مبتنی بر +EUV اشاره شده است.

آنر V30 پرو با باتری 4200 میلی آمپر ساعت با فناوری شارژ سریع 40 واتی و شارژ بی‌سیم 15 واتی همراه شده و نسخه V30 با باتری 4000 میلی آمپر ساعت، شارژ سریع 22.5 واتی و بدون برخورداری از شارژ بی‌سیم عرضه خواهد شد. همچنین گمانه زنی می‌شود تا این گوشی در ماه میلادی جاری عرضه شود.

منبع:gsmarena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید