آیفون‌های 2019 اپل به Face ID ارتقا یافته مجهز خواهند بود

آیفون‌های 2019 اپل به Face ID ارتقا یافته مجهز خواهند بود


اگرچه در حال حاضر نیز تقریبا هیچ نقص عمده‌ای در سیستم امنیتی Face ID اپل وجود ندارد اما این انتظار همواره وجود دارد که سیستم‌های امنیتی به طور مستمر در حال بهبود یافتن باشند. برای مثال در چنین سیستمی می‌توان انتظار داشت که سرعت تشخیص چهره و پیرو آن باز شدن قفل گوشی هوشمند یا تبلت افزایش یابد و یا در شرایط نوری نامطلوب نیز این کارایی حفظ گردد.

اگر از طرفداران این سیستم امنیتی تشخیص چهره و محصولات اپل هستید باید این خبر خوب را به شما بدهیم که اپل در سال 2019 نسخه‌ای بهبود یافته از فناوری Face ID خود را ارائه خواهد کرد. براساس اطلاعاتی که توسط مینگ-چی کو، یکی از تحلیلگران شناخته شده بازار گوشی‌های هوشمند، اپل در سال میلادی آینده نسل بعدی سیستم امنیتی فیس آی‌دی را معرفی می‌‌کند.

Face ID

برخی از تغییراتی که می‌توان در نسخه جدید انتظار داشت شامل عملکرد بهتر و دقیق‌تر حسگر تشخیص چهره در محیط‌هایی که نورهای نامریی زیادی وجود دارد اشاره کرد. این موضوع به لطف Flood Illuminator ارتقا یافته اپل میسر شده که در این نسخه از Face ID به کار گرفته خواهد شد.

انتظار می‌رود نسخه جدید سیستم امنیتی اپل در تمامی مدل‌های آیفون که سال آینده عرضه می‌شوند وجود داشته باشند. هنوز مشخص نیست که دقیقا چه تغییرات و بهبودهایی در نسل جدید فیس آی‌دی اتفاق خواهد افتاد اما حداقل می‌توان عملکرد بهتر آن در تاریکی و محیط‌هایی با نورهای اضافی و شدید را انتظار داشت.

البته در حال حاضر اپل هیچ‌گونه اطلاعاتی در خصوص نسخه جدید فیس آی‌دی را منتشر نکرده است اما مینگ-چی کو به پیش‌بینی‌های بسیار دقیقش شناخته می‌شود.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید