اندروید 8 برای دو گوشی هواوی P10 و P10 پلاس عرضه شد

اندروید 8 برای دو گوشی هواوی P10 و P10 پلاس عرضه شد


کمپانی هواوی بالاخره تصمیم گرفت اندروید 8 را برای پرچم‌داران نسل گذشته سری P عرضه کند. با توجه به اینکه اندروید 8 مسیر رو به رشد بسیار کندی را طی می‌کند، نه تنها هواوی بلکه بسیاری تولیدکنندگان بزرگ موبایل برخی از محصولات گذشته خود را تحت پوشش این سیستم‌عامل قرار نداده اند. در هرصورت، دو گوشی هوشمند هواوی P10 و P10 پلاس از ساعاتی پیش شامل دریافت کنندگان جدیدترین سیستم‌عامل گوگل شده‌اند. با سخت افزار همراه باشید.

اندروید 8

با توجه به اینکه Huawei P10 و P10 Plus سال گذشته به همراه اندروید 7.1 نوقا و رابط کاربری EMUI 5.1 معرفی شدند، ارتقاء آنها به اندروید P حتی در سال 2019 نیز دور از انتظار نیست. گفته می‌شود، سیستم‌عامل اندروید 8 که به آهستگی مسیر پیشرفت را طی می‌کند به همراه مقداری از ویژگی‌های رابط کاربری استفاده شده در خانواده میت 10 برای این دو محصول هم عرضه شود.

هر چند مواردی که مربوط به هوش‌مصنوعی EMUI 8.0 در میت 10 می‌شود به لطف پردازنده کایرین 970 صورت می‌گیرد، اما امکان به ارث رسیدن برخی از این ویژگی‌ها برای خانواده P10 امکان پذیر خواهد بود.

تاریخ عرضه جهانی اندروید 8 برای این دو محصول هنوز مشخص نشده است، اما طبق گقته منابع معتبر، عرضه این سیستم‌عامل برای دو محصول هواوی در فیلیپین آغاز شده و احتمال بسیار زیاد یک ماه پس از معرفی خانواده P20، دیگر دارندگان هواوی P10 وP10 پلاس در سراسر جهان این بروزرسانی را دریافت کنند.

دیدگاه خود را در مورد اندروید 8 با ما در میان بگذارید. آیا گوشی هوشمند شما مجهز به این سیستم‌عامل است؟

منبع PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید