اولین تصاویر از منوی تنظیمات گرافیکی Far Cry 5 منتشر شد

اولین تصاویر از منوی تنظیمات گرافیکی Far Cry 5 منتشر شد


به تازگی وب سایت PCGamer تصاویری را از تنظیمات گرافیکی Far Cry 5 منتشر کرده است که طبق آن به نظر می‌رسد Ubisoft تعداد زیادی گزینه مختلف برای بهبود جلوه‌های بصری بازی در نسخه PC عنوان مورد نظر تدارک دیده است. علاوه بر آن برخی از آپشن‌های مهم و نام آشنایی نظیر تعیین میزان نرخ فریم (Framerate)، مقیاس وضوح تصویر (Resolution Scaling) و زمینه دید (Field of View) نیز در منوی تنظیمات گرافیکی قابل مشاهده هستند.

تنظیمات گرافیکی Far Cry 5

کمتر از چند هفته تا عرضه رسمی پنجمین نسخه از سری بازی‌های Far Cry زمان باقی مانده است و مطابق با آن Ubisoft تصمیم گرفته است تا پتانسیل عملکردی مورد نیاز برای اجرای بازی در نرخ فریم مناسب همراه با تعدادی از ویژگی‌های اختصاصی پلتفرم PC را از طریق ارائه تنظیمات گرافیکی این عنوان نمایش دهد.

تنظیمات گرافیکی Far Cry 5

همانطور که اشاره کردیم تعداد زیادی از آپشن‌های ویژه برای نسخه PC این عنوان در نظر گرفته شده است که کاربران می‌توانند متناسب با قدرت پردازشی سیستم سخت افزاری خود جهت پیکربندی آن‌ها اقدام کنند.

تنظیمات گرافیکی Far Cry 5

از سایر قسمت‌هایی که در محیط تنظیمات گرافیکی Far Cry 5 جلب توجه می‌کنند میتوان به نشانگر مصرف حافظه گرافیکی (vRAM) و تکنیک Anti-aliasing در دو روش SMAA و TAA اشاره کرد.

  منبع: Guru3d

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید