اولین تصویر از مادربرد گیگابایت Z390 AORUS ELITE

اولین تصویر از مادربرد گیگابایت Z390 AORUS ELITE


طبق آخرین اخبار حوزه سخت افزارهای دیجیتال، به تازگی اولین تصویر از مادربرد گیگابایت Z390 AORUS ELITE رویت شده است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

 Z390 AORUS ELITE

با عرضه پردازنده‌های جدید کمپانی اینتل از سری رفرش Coffee Lake، مادربردهای جدید برای همراه سازی این پردازنده‌ها مبتنی بر چیپست Z390 عرضه خواهند شد. البته، مادربردهای سری 300 فعلی نیز طبق اطلاعات موجود و بروزرسانی‌های بایوس منتشر شده، با این پردازنده‌ها سازگاری خواهند داشت. به تازگی تصویر یک مادربرد Z390 از سوی کمپانی گیگابایت به بیرون درز پیدا کرده است. با انتشار این تصویر می‌توان دریافت که بزودی شاهد عرضه این مادربردها خواهیم بود و پیش از معرفی رسمی به اطلاعاتی کلی این محصولات آتی پی برد.

یکی از نکات جالب همراه با عرضه پردازنده‌های رفرش Coffee Lake، تغییر برخی نام‌های تجاری از سوی سه کمپانی مختلف است. کمپانی گیگابایت نام ELITE را با Gaming 3، کمپانی ازراک (ASRock) نام Phantom را با Fatal1ty و کمپانی MSI نام MAG را با MEG را در مادربردهای خود تغییر داده است. مادربردهای سری ELITE کمپانی گیگابایت از نوع ارزان قیمت‌ترین مادربردهای مبتنی بر فرم فکتور Full ATX خواهد بود و همانطور که اشاره شد، جایگزین سری Gaming 3 است. افزون بر این، طبق اطلاعات موجود، مادربردهای قدرتمندتر و با کیفیت بالاتر این کمپانی تحت نام‌های Pro ،Master و Xtreme عرضه خواهند شد.

همانطور که از تصویر پیدا است، مادربرد گیگابایت Z390 AORUS ELITE از آخرین استانداردهای مورد نیاز برخوردار است تا تنها این محصول نام گیمینگ را برای خود به یدک نکشد. این مادربرد از یک هیت سینک برای SSDهای مبتنی بر سوکت M.2، اسلات‌های DIMM حافظه اصلی تقویت شده، یک اسلات PCIe X16 نسل سوم تقویت شده برای تحمل وزن کارت‌های گرافیک سنگین وزن، مدار تنظیم فشار رگلاتور 12+1 فازی با واحدهای کاملا دیجیتالی، نورپردازی RGB با سیستم هماهنگ سازی FUSION انحصاری کمپانی گیگابایت و محافظ پنل I/O یکپارچه و از پیش نصب شده، برخورد می‌باشد. نظر شما در مورد این مادربرد کمپانی گیگابایت چیست؟ نظرات خود را با ما در وب سایت سخت افزار به اشتراک بگذارید.

منبع: VideoCardz

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید