اولین شواهد از هواوی Mate X دیده شد

اولین شواهد از هواوی Mate X دیده شد


با توجه به اینکه کمپانی هواوی نام تجاری Mate X را در زمان معرفی محصول MateBook X Pro در کنفرانس MWC به ثبت رسانیده است، دور از ذهن نیست که از این نام جدید برای توسعه گوشی هوشمندی با نام هواوی Mate X بهره بگیرد. با در نظر گرفتن اینکه برخی از کمپانی‌های رقیب از حرف X برای عرضه محصول خاص استفاده کرده‌اند، هواوی روش دیگری را در پیش روی گرفته است. با سخت افزار همراه باشید.

هواوی Mate X

ساعاتی پیش اطلاعاتی از یک دستگاه هوشمند با شماره شناسه‌ی NEO-AL00 در وب‌سایت چینی TENAA مشاهده شد که به نظر می‌رسد متعلق به اسمارت‌فون میت ایکس آینده هواوی باشد. با توجه به اینکه جدیدترین نسل‌ گوشی‌های پرچم‌دار سری میت و P مجهز به تراشه‌ی کایرین 970 هستند، این محصول نیز از همین تراشه پردازنده استفاده خواهد کرد، اما طبق روند تولید این کمپانی، به نظر می‌رسد Mate X یک پرچم‌دار نبوده، بلکه در گروه محصولات میان‌رده قرار خواهد گرفت.

با توجه به شماره شناسه، هواوی میت ایسک مجهز به 4 گیگابایت حفاظه اصلی و 32 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی است، با توجه به این مشخصات، میان‌رده بودن این اسمارت‌فون بیش از پیش ثابت می‌شود. تصویر جدیدی که توسط سرویس Huawei mall منتشر شده، تمامی این نظریه‌ها را به حقیقت نزدیک می‌کند.

کمپانی هواوی چندی پیش در کنگره MWC از تبلت حرفه‌ای MateBook X Pro مجهز به پردازنده قدرتمند نسل هشتمی اینتل Core i7 رونمایی کرد.

دیدگاه شما  در مورد گوشی هوشمند هواوی Mate X چیست؟ آیا باید منتظر طراحی متفاوتی باشیم؟

منبع GizmoChina

 

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید