بازی Asphalt 9 به زودی برای اندروید، تماشا کنید!

بازی Asphalt 9 به زودی برای اندروید، تماشا کنید!


برای علاقه‌مندان به بازی‌های موبایلی، مخصوصا اتومبیل‌رانی خبر بسیار خوشحال کننده‌ای است که کمپانی محبوب Gameloft بالاخره نسخه جدید از بازی آسفالت را با نام تجاری Asphalt 9 : Legends معرفی کرد، هر چند در حال حاضر تنها کاربران فیلیپینی فروشگاه اپل می‌توانند این بازی را در اختیار داشته باشند. اما به زودی این بازی هیجان‌انگیر برای دارندگان گوشی‌های اندرویدی عرضه می‌شود. با سخت افزار همراه باشید.

Asphalt 9

استودیو Gameloft ادعا کرده است، بازی Asphalt 9 تجربه بازی‌های کنسول را به گوشی‌های هوشمند می‌آورد. این عنوان با سیستم HDR مناسب برای گوشی‌های هوشمند جدیدی است که از این ویژگی در نمایشگر بهره‌مند هستند و همچنین گفته می‌شود سیستم دقیقی در کنترل اتومبیل‌ها تعبیه شده است که لذت بازی را دو صد چندان می‌کند.

بازی Asphalt 9 دارای بیش از 50 اتومبیل است که اجازه می‌دهد کاربر نسبت به سلیقه خود آنها را رنگ‌آمیزی کند. شایان ذکر است، بازی ذکر شده 60 فصل و 800 مسابقه ریسینگ را برای شما فراهم خواهد کرد. بنابراین، برای سرگرم شدن به مدت طولانی توسط بازی Asphalt 9 آماده باشید.

در ادامه لازم به ذکر است، سیستم جدید کنترل Asphalt 9 با نام TOUCH DRIVE ویژگی چند لمسی را به وجود می‌آورد که در کنار ساده سازی ممکن است برای اکثر علاقه‌مندان به این بازی کمی غریبه باشد، به همین خاطر این امکان وجود دارد تا کنترل بازی را به صورت کلاسیک نیز به دست بگیرد. استودیو Gameloft تاریخ دقیق عرضه این عنوان را برای اندروید مشخص نکرده است، اما با توجه به اینکه کاربران این سیستم‌عامل، جمعیت بیشتری را نسبت به سیستم IOS تشکیل می‌دهد، زمان آن دور نخواهد بود.

دیدگاه شما در مورد گیم‌پلی بازی Asphalt 9 چیست؟

منبع PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید