بازی Far Cry 5 را تنها با خرید کارت گرافیک AMD رایگان دریافت کنید

بازی Far Cry 5 را تنها با خرید کارت گرافیک AMD رایگان دریافت کنید


ارائه رایگان بازی‌های محبوب پلت‌فرم PC توسط کمپانی‌های سازنده کارت‌های گرافیکی در این چند سال اخیر به یکی از راه‌های تبلیغی کمپانی‌های نظیر انویدیا و AMD شده است. با توجه به اینکه عنوان پنجم از فارنچایز فارکرای به زودی منتشر می‌شود، کمپانی AMD اعلام کرد، بازی Far Cry 5 به صورت رایگان به افرادی که یکی از کارت‌های گرافیکی سری RX Vega را خریداری کنند تعلق می‌گیرد. با سخت افزار همراه باشید.

Far Cry 5

این کمپانی با انتشار یک بیانیه رسمی اعلام کرد، خریداران کارت‌های گرافیک RX Vega می‌توانند به  صورت رایگان کد فعال سازی Far Cry 5 را بر روی شبکه Uplay دریافت کنند. شایان ذکر است، این پیشنهاد ویژه که هم اکنون در دسترس قرار گرفت، شامل افرادی می‌شود که سیستم‌های اسمبل شده با کارت‌های گرافیک Radeon RX Vega 64 ،Radeon RX Vega 56 یا Radeon RX 580 را خریداری کنند.

لازم به ذکر است، اجرا و تجربه بازی Far Cry 5 تا زمان انتشار رسمی بازی امکان پذیر نخواهد بود. همچنین با توجه به توضیحات AMD، این پیشنهاد ویژه تا تاریخ 20 می (30 اردیبهشت 1397) در خرده‌فروشی‌های سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

همانطور که در گذشته تجربه شد، انویدیا و AMD زمانی که یک بازی رایانه‌ایی را به عنوان هدیه در ازای خرید کارت گرافیک ارائه می‌کنند، تنها برای تبلیغ نبوده، بلکه سیستم گرافیکی ویژه گنجانده شده در موتور گرافیکی بازی پیشنهاد شده با توجه به کارت سازنده، دارای قابلیت‌های انحصاری است. برهمین اساس، بازی Far Cry 5 ویژگی‌های گرافیکی Rapid Packed Math، Shader Instrinsics و FreeSync 2 را به همراه دارد که بر روی کارت‌های گرافیکی Radeon RX Vega بهینه شده‌اند.

بازی Far Cry 5 در تاریخ 27 مارچ (7 فروردین 1397) برای سه پلتفرم اصلی عرضه می‌شود.

دیدگاه شما در مورد دریافت رایگان بازی Far Cry 5 چیست؟

منبع Gamespot

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید