بازی Gears of War 4 بالاخره توسط CODEX کرک شد

بازی Gears of War 4 بالاخره توسط CODEX کرک شد


با توجه به اینکه مایکروسافت از سیستم حفاظتی و ضد هک بازی‌های UWP اطمینان کامل دارد و پیش از این بازی‌های انحصاری محدودی از این کمپانی توسط هکرها مورد نفوذ قرار گرفته است. ساعاتی پیش بازی محبوب Gears of War 4 توسط تیم CODEX کرک شد و علی رغم اینکه مایکروسافت بسیار به سیستم UWP اطمینان خاطر داشت، باید اشاره شود، این سیستم حفاظتی در برابر حمله هکرها ناتوان می‌باشد. با سخت افزار همراه باشید.

Gears of War 4

گروه CODEX موفق به شکستن قفل بازی Gears of War 4 شدند و با دور زدن سیستم حافظتی UWP و Arxan، اکنون برای اتصال به این بازی نیاز به حساب کاربری تایید شده مایکروسافت نمی‌باشد و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ایی می‌توان از این عنوان لذت برد. گروه CODEX پیش از این در اعلام کردند، عناوین دیگری که از سیستم UWP استفاده می‌کنند در آینده نزدیک توسط آنها رمز گشایی خواهد شد.

بازی Gears of War 4 که نسخه چهارم از فرانچایز Gears of War محسوب می‌شود به عنوان یکی از بازی‌های موفق انحصاری مایکروسافت پس از نسخه 2 و 3 که تنها در انحصار ایکس‌باکس قرار داشت، بر روی سیستم‌های ویندوزی راه پیدا کرد، البته تنها از طریق فروشگاه مایکروسافت می‌توان این بازی را با پرداخت 39.99 دلار دریافت کرد.

گروه CODEX ادعا کردن عناوین دیگری همچون Forza 7 را در دستور کار قرار دادند و به زودی یکی دیگر از انحصاری‌های مایکروسافت نفوذ پذیر می‌شود. علاوه براین، این گروه اشاره کردند، هیچ یک از سیستم‌های محافظتی غیر قابل نفوذ نبوده و هر یک از آنها ضعف‌های خود را دارند.

نسخه کرک شده بازی Gears of War 4 از دسترسی بازی به اینترنت جلوگیری می‌کند و آنها پشنهاد داده‌اند برای اجرای بدون مشکل، فایل‌های کرک را در فایروال ویندوز قرار داده تا قادر به اتصال به اینترنت نباشد. این عنوان بر روی ویندوز 10 بروزرسانی شده به نسخه 1607 و جدیدتر از آن  قابل اجرا می‌باشد.

دیدگاه خود را  در مورد کرک شدن بازی Gears of War 4 بیان کنید.

منبع Softpedia

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید