به‌روزرسانی درایور Radeon Software Adrenalin 19.8.1 WHQL منتشر شد

به‌روزرسانی درایور Radeon Software Adrenalin 19.8.1 WHQL منتشر شد


کمپانی ای‌ام‌دی در سکوت رسانه‌ای، نسخه WHQL درایور Adrenalin 19.8.1 خود را منتشر کرد. این درایور در ابتدا به‌عنوان نسخه آزمایشی بتا در تاریخ دوازدهم آگوست ماه جاری عرضه شده و اکنون با دریافت تأییدیه‌های متناسب با فرآیند تست مایکروسافت، دو مرتبه در تاریخ بیستم آگوست تحت انتشار قرار گرفته است. درایور فوق اولین به‌روزرسانی WHQL منتشره از زمان عرضه کارت‌های گرافیک سری RX 5700 به بازار به شمار رفته و سطح سازگاری فراتری را با محصولات جدید به ارمغان آورده است.

به‌روزرسانی درایور Radeon Software Adrenalin 19.8.1 WHQL منتشر شد

کمپانی ای‌ام‌دی در خصوص درایور راه‌انداز Radeon Software Adrenalin 19.8.1 WHQL اظهار داشته است که کدهای زیرمجموعه و ساختاری این درایور تغییری نکرده و تنها با دریافت تأییدیه‌های مناسب، مجدداً عرضه شده است، بنابراین فهرست تغییرات آن نیز همچنان با نسخه آزمایشی عرضه شده در تاریخ دوازدهم آگوست یکسان می‌باشد. درایور فوق قابلیت پشتیبانی از استاندارد PlayReady 3.0 DRM کمپانی مایکروسافت را برای کارت‌های گرافیک سری RX 5700 مهیا ساخته و بهبودهای دیگری را نیز با خود به ارمغان آورده است.

برخی از کاربران ممکن است هنگام نصب به‌روزرسانی درایور Radeon Software در بسته به‌روزرسانی May 2019 سیستم‌عامل ویندوز با مشکلاتی در نمایش رنگ مواجه شوند. این موضوع در آپدیت 18362.267 (به شماره KB4505903) سیستم‌عامل ویندوز مرتفع شده است.

رفع مشکلات مربوط به عدم همگام‌سازی تنظیمات بستر نرم‌افزاری Radeon Chill هنگام تغییر مقادیر از طریق ابزار Radeon Overlay و در طی اجرای بازی‌های رایانه‌ای.

رفع مشکلات مربوطه به نمایش صفحه مشکی و یا لرزش صفحه هنگام اعمال تنظیمات مربوطه به اورکلاک خودکار حافظه در زمان اجرای اپلیکیشن‌ها و بازی‌های گوناگون در حالت تمام صفحه.

رفع مشکلات مربوط به کاهش کارایی بازی‌های رایانه‌ای توسط ابزار Radeon AntiLag.

رفع مشکلات مربوطه به نمایش صفحه سیاه هنگام پاکسازی برنامه‌های گوناگون از سیستم‌عامل ویندوز 7.

رفع مشکلات مربوط به عدم ضبط تصاویر توسط ابزار Radeon Relive توسط سیستم‌های مبتنی بر پیکربندی یکی از کارت‌های گرافیک سری RX 5700 و سیستم‌عامل ویندوز 7.

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید