تاریخ انتشار عنوان انحصاری Detroit برای پلی‌استیشن 4 مشخص شد

تاریخ انتشار عنوان انحصاری Detroit برای پلی‌استیشن 4 مشخص شد


عنوان جدید Detroit: Become Human  که توسط استودیو فرانسوی کوانتیک دریمز توسعه یافته است، در E3 سال گذشته به نمایش درآمد. این بازی یاد آورد عناوین موفقی همچون Heavy Rain و Beyond: Two Souls برای اکثر علاقه‌مندان به این سبک از بازی می‌باشد. در هر حال، تاریخ رسمی انتشار بازی Detroit توسط سونی اعلام شد. با سخت افزار همراه باشید.

کمپانی سونی پیش از این، بازی Detroit را برای عرضه در بهار سال 2018 میلادی تایین کرده بود. کارگردان این بازی، دیوید کیج در مصاحبه با رسانه‌های خبری، تاریخ عرضه بازی مورد انتظار Detroit: Become Human را در سال 2018 اعلام کرد. البته شایان ذکر است، این عنوان براساس گفته‌های پیشین، در سال 2017 تنظیم شده بود.

روند توسعه‌ی Detroit: Become Human پر از فراز و نشیب‌های بسیار بوده است. از سوی دیگر موضوعاتی از جمله حملات ترویستی و خشونت خانگی که سال گذشته‌ی میلادی سر و صدای زیادی به پا کرده بودند، تاثیراتی روی داستان داشتند. همچنین در جریان توسعه‌ی این بازی، کیج به رفتارهای نژادپرستانه و غیر اخلاقی متهم شد که این استودیو با انتشار بیانیه‌ای رسمی، تمامی آن‌ها را رد کرد.

روند داستانی بازی Detroit: Become Human، بدین صورت است که گیمر کنترل سه شخصیت اصلی با نام‌های کارا، کانر و مارکوس را بر عهده دارد و در صورت مواجه شدن با مشکلات و تصمیم‌های ضروری جای آنها باید تصمیم بگیرد. این تصمیمات گیمر در مورد روش پیش‌برد داستان، تاثیر مستقیمی بر روی خط اصلی داستانی دارد. شایان ذکر است، در بازی دیترویت هیچ عنوان Game Over وجود نداشته و پس از کشته شدن و یا عدم موفقیت در خط داستانی، ادامه بازی با کنترل دو شخصیت دیگر صورت می‌گیرد. این عنوان در نهایت در تاریخ 25 می ( 4 خرداد ماه) برای کنسول نسل هشتمی پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود.

دیدگاه خود را در مورد بازی Detroit با ما در میان بگذارید.

منبع Gamespot

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید