تاریخ عرضه رسمی و سیستم مورد نیاز State of Decay 2 اعلام شد

تاریخ عرضه رسمی و سیستم مورد نیاز State of Decay 2 اعلام شد


مایکروسافت روز گذشته اعلام کرده است که عنوان مورد انتظار State of Decay 2 در تاریخ 22 مه سال جاری میلادی به صورت رسمی عرضه خواهد شد. State of Decay 2 عنوانی در سبک بقا یا survival می‌باشد که توسط استدیو Undead Labs توسعه یافته است. طبق شواهد موجود این بازی از ویژگی Play Anywhere پشتیبانی خواهد کرد که این مسئله به معنای عرضه انحصاری بازی مورد نظر بر روی Windows Store در سیستم عامل ویندوز 10 می‌باشد.

State of Decay 2

آقای Aaron Greenberg مدیر کل بخش بازاریابی بازی‌های مایکروسافت گفته است که: ” هدف ما ایجاد یک رابطه طولانی مدت با انجمن طرفداران State of Decay است و در کنار آن به دنبال توسعه تجربه بازیکنان با فرنچایز نیز هستیم. ما باور داریم که State of Decay 2 این هدف را با غوطه‌ور کردن بازیکنان در دنیایی فانتزی در سبک بقا و مقابله با زامبی‌ها به سرانجام خواهد رساند.

State of Decay 2 تمام بازیکنان خود را در دنیایی با انواع مختلف زامبی‌ها و دشمنان رها خواهد کرد و کاربران می‌توانند به صورت تک نفره یا با کمک سایر بازیکنان مسیر دشوار پیش روی خود را در محیط‌های ناشناخته بازی طی کنند. با توجه به اینکه State of Decay 2 بر پایه موتور قدرتمند Unreal Engine 4 طراحی شده است، می‌توان کیفیت گرافیکی قابل قبولی را در هر دو پلتفرم Xbox و PC انتظار داشت.

مایکروسافت پس از اعلام زمان انتشار رسمی State of Decay 2، مشخصات سیستم لازم برای اجرای مناسب عنوان مورد نظر را نیز معرفی کرده است. کاربران پلتفرم PC برای تجربه این بازی حداقل به 8 گیگابایت حافظه اصلی (RAM) همراه با یکی از پردازنده‌های AMD FX-6300 یا Intel i5-2500 در کنار کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 760 یا AMD Radeon HD 7870 نیاز خواهند داشت.

  منبع: Gamespot

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید