تصاویر دو اسمارت فون موتورولا One و موتو G6 پلاس با ناچ منتشر شد

تصاویر دو اسمارت فون موتورولا One و موتو G6 پلاس با ناچ منتشر شد


به تازگی تصاویری از دو اسمارفت فون موتورولا One و Moto G6 با ناچ به بیرون درز پیدا کرده است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

موتورولا احتمالا در حال آماده سازی سری جدیدی از گوشی‌های هوشمند خود مانند موتورولا وان و موتورولا وان پاور است. با این حال، به تازگی تصویری منتسب به یک نسخه جدید از اسمارت فون موتو G6 پلاس منتشر شده است که حاکی از صفحه نمایش این گوشی همراه با ناچ است.

در ماه مه میلادی تصویری از اسمارت فون موتو G6 پلاس با چیپست اسنپدراگون 660 منتشر شد اما در آن زمان تصویر منتشر شده تنها حاکی از این مشخصه بود. در حال حاضر تصویر این گوشی منتشر شده است که وجود ناچ صفحه نمایش و پشتیبانی از دو سیم کارت را برای این اسمارت فون کمپانی موتورولا تایید می‌کند. وجود یک صفحه نمایش بزرگ و به کارگیری دوربین دوگانه نیز برای این اسمارت فون از سوی تصویری دیگر قابل مشاهده است. افزون بر این گفته‌ها، متاسفانه اعتبار و صحت این تصاویر قابل تایید نیستند. تا به اینجا می‌دانیم، محتمل است کمپانی موتورولا نسخه جدیدی موسوم به موتو G6 پلاس را عرضه کند و به احتمال قوی شاهد معرفی این اسمارت فون در خلال نمایشگاه IFA 2018 نخواهیم بود.

 

 

منبع: Phonearena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید