تصاویر نمونه دوربین Redmi Note 8 در شرایط نوری نامطلوب

تصاویر نمونه دوربین Redmi Note 8 در شرایط نوری نامطلوب


شرکت ردمی، یکی از زیرمجموعه‌های کمپانی شیائومی، برای عرضه نسل جدید گوشی‌های هوشمند سری Redmi Note در کشور چین، آماده می‌شود. این دو گوشی هوشمند تحت عنوان Redmi Note 8 و Redmi Note 8 Pro قرار است در آینده‌ای نزدیک به بازار عرضه شوند و حالا تصاویر نمونه دوربین نسخه پرو توسط یکی از مدیران عمومی شرکت ردمی در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده‌اند.

این تصاویر توانمندی دوربین این گوشی هوشمند در شرایط نوری نامطلوب را به نمایش گذاشته و همچنین به گفته این مدیر عمومی، باید یک دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی را در سیستم دوربین چهار گانه مبتنی بر هوش مصنوعی این گوشی هوشمند، انتظار داشته باشیم. در تصویر اول از حالت Super Night Mode استفاده شده و در تصویر دوم نیز از حالت Long Exposure بهره گرفته شده است.

Redmi Note 8 Redmi Note 8

به گفته این مدیر، تجربه عکاسی با Redmi Note 8 در نور روز فوق‌العاده خواهد بود و باتوجه به تصاویر نمونه به نظر می‌رسد این عملکرد حتی در شرایط نوری ضعیف و نامطلوب نیز تا حد زیادی حفظ می‌شود. ردمی اخیرا مشخصات دوربین این گوشی هوشمند را تایید کرده است. دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی، دوربین دوم با لنز بسیار عریض، دوربین عمق‌سنج و یک دوربین با لنز سوپر ماکرو اجزای تشکیل دهنده سیستم دوربین چهار گانه این محصول هستند.

همچنین نحوه قرارگیری ماژول‌ها نیز بین دو نسخه معمولی و پرو متفاوت بوده و اگرچه در هر دو نسخه Redmi Note 8 دوربین‌ها در حالت عمودی قرار گرفته‌اند اما در نسخه معمولی در قسمت بالا و سمت چپ و در نسخه پرو در قسمت بالا و مرکز قاب پشتی تعبیه شده‌اند. علاوه بر این، در قسمت بالا و مرکز یک حسگر تشخیص اثر انگشت نیز قرار گرفته و براساس اطلاعات قبلی انتظار می‌رود این دو گوشی هوشمند از چیپست اسنپدراگون 665 بهره ببرند.

منبع: gizmochina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید