تصاویر و قیمت گوشی پیکسل 4 ایکس ال فاش شد!

تصاویر و قیمت گوشی پیکسل 4 ایکس ال فاش شد!


اخیرا یک منبع آگاه تضاویری از گوشی پیکسل 4 ایکس ال منتشر و قیمت آن را فاش کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

پیکسل 4 ایکس ال

برای کیفیت بهتر، تصویر را در یک تب جداگانه باز کنید

بزودی گوشی پیکسل 4 ایکس ال به صورت رسمی معرفی می‌شود که عنوان پرچمدار گوگل را خواهد داشت و پیش از معرفی رسمی تصاویری از جعبه این گوشی منتشر شده است. پیشتر نیز شایعاتی در مورد این گوشی و مشخصات فنی آن منتشر شدند. تصاویر اخیر نیز توسط یکی از کاربران ردیت و اطلاعات قیمت توسط یک کارمند فروشگاه آنلاین ارسال شده است.

کارمند شرکتی به نام Best Buy یک اسکرین شات از سیستم فروش محصولات را منتشر کرده نشان می‌دهد پیکسل 4 ایکس ال با قیمت 999 دلار در بازار عرضه خواهد شد. با این حال، اگر این قیمت نمایش داده شده در این تصویر صحت نداشته باشد، می‌توان احتمال داد این گوشی با قیمتی دست کم 100 دلار بیشتر از پیکسل 3 ایکس اسل قابل تهیه خواهد بود. پیشتر شایعاتی نیز منتشر شد که حاکی از عرضه این گوشی با قیمت حدودی 700 دلار در بازار کانادا بود. از طرفی دیگر برخی رسانه‌ها قیمت پیکسل 4 ایکس ال مدل 128 گیگابایت را 1029 دلار اعلام کردند.

طبق اطلاعات موجود، پیکسل 4 ایکس ال با دوربین دوگانه 16 و 12 مگاپیکسلی، چیپست اسنپدراگون 855، 6 گیگابایت حافظه رم و فناوری تشخیص چهره عرضه می‌شود.

منبع: gsmarena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید