جدیدترین اطلاعات از آیفون 2019 ارائه شد

جدیدترین اطلاعات از آیفون 2019 ارائه شد


کمپانی اپل سال 2017 را با طراحی جدید پرچم‌دار آیفون بسیار آتشین آغاز کرد. آیفون 10 پس ازعرضه و معرفی به یکی از الگوهای مهم گوشی‌های آسیایی تبدیل شد. اکنون بسیاری از محصولات چینی و کره‌ایی بر اساس صفحه نمایشی با بردیگی در بالای پنل نمایشگر طراحی شده‌اند. هرچند به نظر می‌رسد آیفون 2019 برای تمامی این گوشی‌های هوشمند الگوی جدید به شمار آید. با سخت افزار همراه باشید.

براساس اطلاعاتی که به تازگی از منابع نزدیک به کمپانی اپل منتشر شده، آیفون سال 2018 همچنان روند طراحی iPhone X را دنبال خواهد کرد، اما با توجه به همین اطلاعات، این کمپانی برای سال 2019 از طراحی جدیدی بهره خواهد گرفت. در حال حاضر، گوشی‌های هوشمند ZenFone 5، OPPO R15 و خانواده هواوی P20 طراحی پنل نمایشگر آیفون 10 را الگو قرار داده‌اند و از سوی دیگر، سامسونگ که خود تولید کننده این نمایشگرها می‌باشد از طراحی خاص خود استفاده می‌کند.

گفته می‌شود، آیفون 2019 با حذف بریدگی در بالای صفحه نمایش آیفون‌های 2018 و محصول فعلی، نمایشگری با 90 درصد فضا نسبت به بدنه خواهد داشت. در واقع، آیفون 2019 تمامی سنسورهای لازم را در زیر نمایشگر خواهد داشت و تنها یک قسمتی از آن شاید متعلق به پنل OLED نباشد.

با توجه به اینکه تشخیص چهره سه‌بعدی به خوبی فضای خالی حسگر اثر انگشت را پر کرده است، شایعات نشان می‌دهند اپل به زودی این سنسور را در زیر نمایشگر ارائه می‌کند. البته شایان ذکر است، این در صورتی محقق می‌شود که فناوری این حسگر در زیر نمایشگر تا سال 2019 به بالاترین درجه امنیت خود برسد.

دیدگاه شما در مورد آیفون 2019 چیست؟

منبع GizmoChina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید