در طراحی عنوان Metro Exodus از تکنولوژی پیشرفته NVIDIA RTX استفاده خواهد شد

در طراحی عنوان Metro Exodus از تکنولوژی پیشرفته NVIDIA RTX استفاده خواهد شد


4A Games به تازگی در حساب توییتر خود اعلام کرده است که عنوان مورد انتظار Metro Exodus از فناوری پیشرفته NVIDIA RTX استفاده خواهد کرد. انویدیا طی روزهای گذشته در مراسم GDC 2018 از جدیدترین تکنولوژی کمپانی جهت انجام Ray Tracing به صورت Real-Time رونمایی کرده است.

Metro Exodus

این فناوری که از آن با عنوان NVIDIA RTX یاد می‌شود با بهره‌گیری از معماری نوین Volta، امکان رندر Real-Time تصاویر سینماتیک توسط توسعه‌دهندگان بازی‌های کامپیوتری از طریق استفاده از واحد‌های پردازشی موجود در تراشه گرافیکی را فراهم خواهد کرد.

طبق گفته NVIDIA محصولات طراحی شده بر پایه معماری Volta به اندازه کافی توانایی پردازشی برای انجام Ray Tracing در حالت Real-Time را دارند و می‌توانند این ویژگی را به صورت انبوه در دسترس قرار دهند، به همین منظور انویدیا با همکاری مایکروسافت در صدد توسعه فناوری RTX در قالب بخشی عملیاتی از رابط برنامه نویسی DirectX 12 بوده است.

Metro Exodus به کمک رابط برنامه نویسی DirectX Raytracing و فناوری NVIDIA RTX نسل جدیدی از گرافیک بازی‌های کامپیوتری را در آینده‌ای نزدیک به نمایش خواهد گذاشت. 4A Games به احتمال زیاد پیش نمایش فناوری (Tech Demo) از نحوه ساخت Metro Exodus توسط DirectX Raytracing و NVIDIA RTX را طی چند روز آینده منتشر خواهد کرد.

  منبع: Dsogaming

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید