رقابت گلکسی اس 9 پلاس در برابر آیفون ایکس، Pixel 2 XL و نوت 8 هنگام عکاسی در نور کم

رقابت گلکسی اس 9 پلاس در برابر آیفون ایکس، Pixel 2 XL و نوت 8 هنگام عکاسی در نور کم


کمپانی سامسونگ گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 9 پلاس ونسخه‌ی معمولی را با ارتقاء سطح کیفی عکاسی و تقریبا با ظاهر یکسان نسبت به نسل گذشته، معرفی کرد. هر دو محصول دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشند، اما نسخه‎ی پلاس به در اختیار داشتن دوربین دوگانه توانایی بیشتری در عکاسی دارد. با توجه به اینکه اثر گوشی‌های هوشمند سال 2017 و سال پیش رو مجهز به سیستم تصویر برداری ارتقاء یافته خواهند شد، وقت مناسبی است تا گلکسی اس 9 پلاس را با محصولات پرچم‌دار فعلی بازار موبایل مورد مقایسه قرار دهیم. با سخت افزار همراه باشید.

سامسونگ در سنسور‌های گلکسی اس 9 پلاس از دیافراگم با گشودگی دریچه‌ی متغیر استفاده کرده است. طبق ادعای این کمپانی، گلکسی اس 9 پلاس نسبت به مدل اس 8 می‌تواند در نور کم 28 درصد عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذارد و علاوه براین، 30 درصد کاهش نویز را به همراه دارد.

سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس مجهز به سیستم تصویربردای دوربین دوگانه 12 مگاپیکسلی است که برای اولین در جهان دریچه دیافراگم با گشودگی f/1.5 متغیر تا f/2.4 را به ارمغان می‌آورد.

در این مقایسه، Galaxy S9  پلاس در برابر آیفون  ایکس، Pixel 2 XL  و Note 8 قرار می‌گیرد  تا مشخص گردد ادعای سامسونگ حقیقت دارد یا تنها جنبه تبلیغاتی برای این کمپانی به همراه داشت.

از سمت چپ، گوگل پیکسل 2 ایکس ال، آیفون ایکس، Galaxy S9 پلاس و نوت 8 ، برای تماشای تصاویر با سایز اصلی، بر روی آن کلیک کنید.

گلکسی اس 9 پلاس iPhone X گلکسی اس 9 پلاس Note 8

دیدگاه شما در مورد تصاویر چیست؟ آیا گلکسی اس 9 پلاس از دیگر گوشی‌های هوشمند تصویر بهتری را ثبت کرده است؟

منبع PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید