رندرهای جدید Google Pixel 4 با حاشیه صفحه نمایش ضخیم منتشر شد

رندرهای جدید Google Pixel 4 با حاشیه صفحه نمایش ضخیم منتشر شد


گوشی هوشمند Google Pixel 4 طبق انتظار باید در ماه اکتبر عرضه شود و در حالی که منابع خبری متفرقه مختلفی شایعاتی را در خصوص طراحی و امکانات این محصول منتشر می‌کنند حالا خود گوگل هم به اطلاعاتی را درباره گوشی هوشمند جدیدش ارایه نموده است. در پست جدیدی که توسط iGeeksBlog منتشر شده می‌توانیم رندرهای رسمی و جدیدی از گوگل پیکسل 4 را به همراه جزییاتی در خصوص مشخصات سخت‌افزاری آن ببینیم.

گوگل در بخش صفحه نمایش، در پیکسل 4 از یک نمایشگر 5.6 اینچی استفاده کرده و ابعاد کلی گوشی نیز 147 در 68.9 در 8.2 میلی‌متر(9.3 میلی‌متر با احتساب بیرون‌زدگی دوربین‌های عقب) می‌باشد. مانند گوشی Pixel XL حاشیه صفحه نمایش در جدیدترین عضو خانواده گوشی‌های هوشمند پیکسل کاملا محسوس بوده و می‌توانید دو لنز دوربین را در بخش بالایی و درون این حاشیه مشاهده کنید. علاوه بر این دو سنسور کوچک نیز با چینش عمودی در این بخش به‌کار گرفته شده‌اند.

Google Pixel 4 Google Pixel 4

هیچ جک هدفون 3.5 میلی‌متری در این گوشی دیده نمی‌شود و باتوجه به عدم به‌کارگیری حسگر تشخیص اثرانگشت در این گوشی احتمالا سنسورهای تعبیه شده در حاشیه صفحه نمایش مربوط به قابلیت تشخیص چهره هستند. بخشی که می‌توانست برای قرارگیری جک هدفون Google Pixel 4 مورد استفاده قرار گیرد احتمالا محل تعبیه اجزای Soli Radar است که الگوهای اشاره‌های بدون نیاز به لمس را برای انجام برخی فرمان‌ها در دسترس کاربر قرار می‌دهد.

Google Pixel 4

بیرون‌زدگی دوربین ضخامت گوشی را تا حد محسوسی افزایش داده اما از سوی دیگر دو لنز، یک سنسور ToF و یک فلاش LED را در خود جای داده است. در بخش جلویی نیز دو لنز دوربین قابل مشاهده است که احتمالا یکی از آنها برای قابلیت تشخیص چهره و دیگری به عنوان دوربین سلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین پیش‌بینی شده گوگل در این گوشی از بلندگوهای حذف نویز استفاده خواهد کرد. یک بلندگو نیز در کنار پورت USB-C در بخش پایینی گوشی تعبیه خواهد شد.

منبع: gizmochina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید