رندرهای جدید OnePlus 7T سیستم دوربین سه گانه را نشان می‌دهند

رندرهای جدید OnePlus 7T سیستم دوربین سه گانه را نشان می‌دهند


در سال‌های اخیر، کمپانی وان‌پلاس معمولا هر سال دو گوشی هوشمند را به بازار عرضه می‌کرد. این تولیدکننده یکی از گوشی‌ها را در اوایل هر سال و گوشی دوم را نیز غالبا در نیمه دوم سال روانه بازار می‌کرد. دو گوشی هوشمند وان‌پلاس 7 و 7 پرو در حال حاضر توسط این کمپانی عرضه شده‌اند، اما اگر هیچکدام از آنها نظرتان را جلب نکرده باید این خبر خوب را به شما بدهیم که وان‌پلاس قصد دارد به زودی گوشی هوشمند OnePlus 7T را نیز عرضه کند.

در واقع براساس رندرهای جدیدی که توسط حساب کاربری OnLeaks در توییتر منتشر شده، می‌توانیم درکی از ظاهر و امکانات این گوشی هوشمند جدید داشته باشیم. به نظر می‌رسد وان‌پلاس تغییراتی را در قسمت جلو و عقب گوشی اعمال کرده باشد. در مدل وان‌پلاس 7، این کمپانی ناچ بالای صفحه نمایش را حذف کرد و در عوض دوربین جلویی را به صورت جهنده و پاپ‌آپ در اختیار کاربران قرار داد. اما در گوشی OnePlus 7T ظاهرا این کمپانی تصمیم گرفته مجددا از ناچ استفاده کند.

OnePlus 7T

همان طور که می‌دانید مکانیزم پاپ‌آپ دوربین جلو قابلیت دوام چندان بالایی نداشته و در واقع شانس شکستن و یا خرابی بیشتری دارد. احتمالا وان‌پلاس هم به این موضوع فکر کرده و در نهایت از همان طراحی ناچ OnePlus 7 بهره برده است. این کمپانی در قسمت پشتی گوشی، باز هم از یک سیستم دوربین سه گانه استفاده کرده اما این بار به جای چیدمان عمودی، ماژول‌ها را به صورت افقی در کنار هم قرار داده است.

هنوز مطمئن نیستیم که دوربین‌های OnePlus 7T نسبت به وان‌پلاس 7 و یا 7 پرو چه تفاوت‌هایی دارند. طبیعتا در روزهای آینده باید منتظر جزییات بیشتری در خصوص این گوشی هوشمند پرچمدار باشیم.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید