ریل می ایکس ۲ پرو در راه است؛ همراه با دوربین چهارگانه و چیپست اسنپ دراگون 855 پلاس

ریل می ایکس ۲ پرو در راه است؛ همراه با دوربین چهارگانه و چیپست اسنپ دراگون 855 پلاس


طی چند روز اخیر چندین خبر در مورد گوشی جدید ریل می (Realme) منتشر شد؛ رئیس بازاریابی این شرکت چینی نیز اخیرا اعلام کرده که شرکت نخستین گوشی مبتنی بر چیپست اسنپ دراگون خود را بزودی معرفی خواهد کرد. بنا بر شایعات گمانه زنی می‌شود نام این گوشی هوشمند ریل می ایکس ۲ پرو خواهد بود. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

گوشی ریل می ایکس ۲ پرو realme x2 pro

ریل می ایکس ۲ پرو احتمال دارد تا پیش از ماه آذر سال جاری در چین عرضه شود. افزون بر این، دور از انتظار است تا شرکت ریل می این گوشی جدید را تنها برای بازار چین عرضه کند. با توجه به صفحه مخصوص کاربران اروپایی، می‌توان امیدوار بود که این اسمارت فون به صورت جهانی نیز عرضه خواهد شد.

به کارگیری چیپست اسنپ دراگون 855 پلاس و دوربین چهارگانه برای این گوشی مسبب این شده تا این محصول به عنوان یک پرچمدار دیده شود. این شرکت معمولا دوربین چهارگانه را در گوشه سمت چپ بالا پنل پشتی به کاربرده است؛ افزون بر اینکه تصاویر موجود نیز ظاهر این اسمارت فون را می‌توانند پیش از معرفی رسمی فاش کنند.

با نگاهی دقیق‌تر به مشخصاتی که منابع به آنها اشاره کردند می‌توان مطلع از به کارگیری لنز نوع GW1 64 و دوربین ثانویه با زاویه 115 درجه و دو دوربین دیگر جهت تصاویر برداری تله فوتو و پرتره برای ریل می ایکس 2 پرو شد. از سوی دیگر، این شرکت در تبلیغات خود به دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی با زوم 20 برابری، صفحه نمایش با نرخ بروزرسانی 90 هرتز و برخورداری از استاندارد شارژ سریع نیز اشاره کرده است. اطلاعات فنی بیشتری در دسترس نیستند اما می‌توان این احتمال را داد که ایکس دو پرو شرکت ریل می از فناوری شارژ سریع 30 وات استفاده خواهد کرد.

منبع: gizmochina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید