سیستم دوربین چهار گانه Mate 30 Pro در عکس تبلیغاتی رویت شد

سیستم دوربین چهار گانه Mate 30 Pro در عکس تبلیغاتی رویت شد


به تازگی یک تصویر تبلیغاتی از گوشی هوشمند Mate 30 Pro هوآوی منتشر شده که در آن می‌توانیم دید بهتری نسبت به سیستم دوربین گوشی داشته باشیم. این سیستم دوربین به صورت دایره‌ای طراحی شده و در قسمت پشتی گوشی قرار گرفته است. اما نکته مهم این است که برخلاف رندرهایی که چند روز پیش از تولیدکنندگان قاب این گوشی منتشر شده بود، میت 30 پرو از یک سیستم دوربین چهار گانه، و نه سه گانه بهره خواهد برد.

سیستم دوربین سه گانه توسط هوآوی در گوشی پی30 مورد استفاده قرار گرفت. در این گوشی هوشمند شاهد یک بخش مربعی در قسمت پشتی بودیم که سه لنز دوربین و یک فلاش ال‌ای‌دی در کنار هم قرار گرفته بودند. اما در میت 30 پرو، ظاهرا هوآوی تصمیم گرفته فلاش ال‌ای‌دی را به قسمت کناری جابجا کند. اما به غیر از این، دوربین چهارم در Mate 30 Pro دقیقا چه قابلیتی را ارایه می‌کند؟ سیستم دوربین هوآوی پی30 تقریبا تمامی بخش‌ها را پوشش می‌داد؛ لنز بسیار عریض، لنز عریض و لنز تله.

Mate 30 Pro

براساس شایعات منتشر شده حدس و گمان‌های مبنی بر احتمال به کارگیری حسگر سه بعدی نظیر ToF در سیستم دوربین میت 30 پرو نیز وجود دارد. در این شایعات همچنین ذکر شده که گوشی هوشمند Mate 30 Pro هوآوی از دو حسگر بزرگ بهره خواهد برد که دوربین اصلی به حسگر 1.55/1 اینچی و دوربین بسیار عریض نیز به یک حسگر 1.7/1 اینچی مجهز خواهند بود. دوربین سوم نیز قابلیت بزرگنمایی 5 برابر پریسکوپ را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

شارژ سیمی این گوشی هوشمند با توان 40 واتی انجام شده، اما در هنگام شارژ بی‌سیم این عدد به 27 وات رسیده که نسبت به توان 15 واتی در گوشی پی30 یک پیشرفت مناسب به حساب می‌آید. انتظار می‌رود هوآوی از چیپست Kirin 990 خود در این گوشی هوشمند استفاده کند. گوشی‌های هوشمند خانواده جدید میت 30 طبق انتظار باید در تاریخ 6 سپتامبر معرفی شوند.

منبع: gsmarena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید