عنوان Battlefield V با روایت جنگ جهانی دوم توسط تصویری از این بازی لو رفت

عنوان Battlefield V با روایت جنگ جهانی دوم توسط تصویری از این بازی لو رفت


عنوان Battlefield V نسخه‌ی بعدی از فرانچایز بتلفید خواهد بود. با توجه به اینکه بازی حال حاضر کمپانی DICE از محبوبیت جهانی خوبی برخوردار است و جنگ جهانی اول را روایت می‌کند، با اشاره به نام Battlefield I، نسخه بعدی در زمان جنگ جهانی دوم، رخ خواهد داد. با سخت افزار همراه باشید.

با در نظر گرفتن اینکه بازی Battlefield I در عمق تاریکی جنگ جهانی اول قرار دارد و فاصله این دو نبرد در تاریخ حیات بشری به درازا نمی‌کشد، جنگ جهانی دوم می‌تواند نقطه عطف پیشرفت و موفقیت این استودیو برای تولید Battlefield V باشد. شایان ذکر است، استفاد از حرف V برای نسخه دیگری از بازی بتلفیلد کاملا به جا و دست است، زیرا ساخت عنوانی با نام  Battlefield II اشاره به ادامه بخش داستانی دارد و باعث سردرگمی میان گیمرها خواهد شد.

گفته می‌شود کمپانی DICE علاقه‌ای به استفاده از لوت‌باکس در بازی Battlefield V نخواهد داشت، هر چند تا پیش از این الکترونیک آرتز سود خوبی از این سیستم بدست آورده است، اما شایعات در مورد بازی نسل آینده این استودیو چیز دیگری می‌گوید.

بازی Battlefield V تقریبا بر اساس داستان جنگ جهانی دوم، 10 سال پس از پایان بتلفیلد 1 روایت می‌شود. زمانی که آلمان نازی سعی در تصاحب کل دنیا دارد. با توجه به وسعت خط داستانی جنگ جهانی دوم و همچنین پیشرفت اسلحه‌، انتظار یک بازی با کیفیت بصری عالی از این کمپانی بعید به نظر نمی‌رسد.

علاوه براین، تصویری که در انجمن Reddit منتشر شد، می‌توان صحتی بر نام این عنوان باشد. با توجه به این تصویر، بازی مورد نظر، در پاییز سال جاری معرفی و عرضه خواهد شد، و همچنین وجود مقدار نرخ فریم خبر از توسعه این عنوان بصورت جداگانه بر روی پلت‌فرم قدرتمند PC می‌دهد.

دیدگاه شما در مورد بازی Battlefield V چیست؟ آیا این بازی موفقیت نسخه اول را تکرار می‌کند؟

منبع SoftPedia

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید