عنوان The Crew 2 در تاریخ 29 ژوئن سال جاری عرضه خواهد شد

عنوان The Crew 2 در تاریخ 29 ژوئن سال جاری عرضه خواهد شد


شرکت Ubisoft به تازگی اعلام کرده است که عنوان The Crew 2 جدیدترین نسخه سری بازی‌های اتومبیل‌رانی جهان باز The Crew در تاریخ 29 ژوئن (8 تیر 97) سال جاری میلادی به طور رسمی عرضه خواهد شد. این عنوان توسط Ivory Tower یکی از استدیوهای زیرمجموعه یوبیسافت در لیون فرانسه در حال توسعه می‌باشد. The Crew 2 به بازیکنان اجازه خواهد داد تا هیجان مسابقات آمریکایی را در ایالات متحده‌ای به طور کامل بازسازی شده تجربه کنند.

The Crew 2

محیط گیم پلی بازی مرزهای فیزیکی را جهت آزمایش توانایی طرفداران مسابقات در نقشه‌های جهان باز گسترش خواهد داد، از ساحلی به ساحل دیگر رانندگان نقشه آمریکا را زیر پا خواهند گذاشت تا با جمع‌آوری طیف گسترده ای از اتومبیل‌ها، موتورسیکلت‌ها، هواپیماها و قایق‌های حرفه‌ای در رقابتی نفس‌گیر عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کنند.

بازیکنان با چالش‌های متفاوتی در میان 4 کلاس مختلف رقابتی نظیر مسابقات خیابانی، خارج از جاده، حرفه‌ای و آزادانه رو به رو خواهند شد و به مجموعه وسیعی از گزینه‌ها برای انتخاب از میان طیف گسترده‌ای از انواع وسایل نقلیه دسترسی پیدا خواهند کرد. یوبیسافت به منظور جشن گرفتن این اعلامیه ویدئویی جدید از بخش گیم پلی بازی را نیز منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

  منبع: Guru3d  

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید