فوجی‌فیلم دوربین X100V را به‌عنوان جانشین X100F معرفی خواهد کرد

فوجی‌فیلم دوربین X100V را به‌عنوان جانشین X100F معرفی خواهد کرد


اگر جزو طرفداران دوربین‌های کامپکت با لنزهای ثابت هستید احتمالا مدل‌های جدید سری X100 فوجی‌فیلم می‌توانند در لیست انتخاب‌هایتان جای بگیرند. این دوربین‌ها با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران و کارشناسان روبرو شده و جایگزین بسیار خوبی برای یک دوربین بدون آینه و یا دوربین DSLR محسوب می‌شوند. در واقع اگر قصد تهیه که دوربین با توانمندی‌های بالا در زمینه عکاسی هستید و ابعاد جمع و جور اولویت مهمی است، این دوربین‌ها گزینه‌های ایده‌آلی هستند.

اما جدیدترین عضو سری دوربین‌های X100 فوجی‌فیلم مدل X100F بود که مدتی پیش توسط این تولیدکننده ژاپنی به بازار عرضه شده و حالا شایعاتی حاکی از احتمال معرفی مدل جانشین این دوربین مطرح شده است. براساس گزارشی که اخیرا توسط وب‌سایت Fuji Rumors منتشر شده به‌نظر می‌رسد این دوربین X100V نام داشته و احتمالا در سال 2020 عرضه خواهد شد.

X100V

این سیستم نام‌گذاری تقریبا جدید بوده و برای کاربران قدیمی که محصولات چند سال پیش این کمپانی را دنبال می‌کنند شاید ناشناخته باشد. برای این دسته از افراد باید بگوییم که سری X100 شامل دوربین‌های X100، X100S، X100T و X100F می‌شود. در واقع حروف S، T و F برگرفته از واژه‌های دوم، سوم و چهارم به زبان انگلیسی می‌باشد. به همین دلیل اگر فوجی‌فیلم دوربین X100V را معرفی کند یعنی بازهم شاهد تغییر در سیستم نام‌گذاری خواهیم بود چرا که این‌بار از یک حرف یونانی (V) استفاده کرده است.

هنوز مشخص نیست X100V از چه مشخصاتی بهره می‌برد اما باتوجه به اینکه بسیاری از کاربران از طراحی مدل قبلی و امکانات آن تا حد زیادی رضایت داشته‌اند باید دید آیا فوجی‌فیلم تغییرات گسترده‌ای را در مدل جدید ارائه خواهد نمود یا خیر.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید