ماوس گیمینگ ASUS Cerberus Fortus معرفی شد

ماوس گیمینگ ASUS Cerberus Fortus معرفی شد


روز گذشته کمپانی ایسوس (ASUS) ماوس گیمینگ جدیدی را در مدل Cerberus Fortus معرفی کرد. این ماوس از نورپردازی RGB، حداکثر دقت 4000DPI و یک پایه جهت تنظیم وزن برخوردار است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

ماوس گیمینگ Cerberus Fortus کمپانی ایسوس از یک طراحی انعطاف پذیر جهت استفاده با هر دو دست چپ و راستت، 6 کلید قابل برنامه ریزی با پروفایل شخصی و حداقل دقیت 500 و حداکثر دقت 4000DPI همراه است. نرخ نمونه بردازی این ماوس به 1000 هرتز رسیده و رابط اتصال آن از طریق درگاه USB 2.0 به همراه کابل بافته شده است.

برای تغییر میزان دقت ماوس می‌توان با کلید DPI قرار گرفته در این ماوس این میزان را تغییر داد تا در لحظه از کمترین دقت به بیشترین میزان دقت دست پیدا کرد. از سوی دیگر، در میزان دقت بالای ماوس حرکات به سرعت انجام می‌شوند و برای حفظ تعادل وزن ماوس ایسوس یک پایه تنظیم وزن ماوس را در متعلقات این ماوس در نظر گرفته است که در قسمت کف ماوس نصب می‌شود.

برای شخصی سازی و ذخیره پروفایل‌ها، از جمله حالت و رنگ نورپردازی ایسوس یک حافظه آنبرد را در درون ماوس بکار برده است که پس از هر بار ویرایش اطلاعات ذخیره شده، این اطلاعات برای همیشه ذخیره خواهد ماند. علاوه بر این، در بخش نورپردازی امکان تغییر نور با بکارگیری از کلیدهای ترکیبی وجود دارد. برای تجربه‌ای هر چه بهتر مصرف کنندگان از این ماوس، ایسوس دو سوئیچ Omron را برای کلیدهای اصلی این ماوس بکار برده است که به وضوح می‌توان شاهد کارایی بهتر این سوئیچ‌ها در مقایسه با سوئیچ‌های معمولی بود.

این ماوس در حال حاضر با قیمت 59.99 دلار فروخته می‌شود.

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید