مایکروسافت بیلد 17123 ویندوز 10 را برای کاربران اینسایدرز منتشر کرد

مایکروسافت بیلد 17123 ویندوز 10 را برای کاربران اینسایدرز منتشر کرد


مایکروسافت امروز بیلد جدیدی را در شاخه ویندوز 10 رداستون 4 منتشر کرد. بیلد 17123 ویندوز 10 جدیدترین بیلد پیش‌نمایش منتشر شده برای کاربران اینسایدرز عضو حلقه سریع می‌باشد که تغییرات و بهبودهایی را به همراه دارد.

همان‌طور که می‌دانید مایکروسافت در حال حاضر بر روی نسخه Spring Creators Update ویندوز 10 با اسم رمز رداستون 4 کار می‌کند. این نسخه اکنون در وضعیت نهایی توسعه قرار داشته و بیلد‌های RTM آن در ماه میلادی جاری برای کاربران اینسایدرز منتشر خواهد شد. مایکروسافت همچنین تایید کرد که توسعه دهندگان نیز در ماه آینده از این نسخه بهره‌مند می‌شوند.

نسخه Spring Creators Update ویندوز 10 طبق انتظار باید در ماه آوریل منتشر شود. بیلد 17123 این نسخه از ویندوز 10 را یک گام دیگر به نسخه نهایی نزدیک‌تر می‌کند.

بیلد 17123

در این بیلد فرمت عکس جدید HEIF ارائه شده که با استفاده از تکنولوژی HEVC حجم تصاویر را کاهش می‌دهد. این فرمت جدید تنها در نسخه بروز شده اپلیکیشن Microsoft Photos قابل استفاده خواهد بود.

مشکل از کار افتادن سرویس Windows Audio که در هنگام استفاده از اپ Dolby Access و لایسنس منقضی شده Dolby Atmos رخ می‌داد و صدای سیستم به طور کامل قطع می‌شد برطرف شده‌اند. یکی دیگر از مشکلاتی که برطرف شده، حل عدم فراخوانی درست درایورها می‌باشد. مایکروسافت همچنین قصد دارد پنل تشخیص دست‌خط را در نسخه Fall Creators Update ویندوز 10 بهبود ببخشد.

نسخه جدید ویندوز 10 با اسم رمز رداستون 4 با نسخه 1803 ارائه شده و بیلدهای نزدیک به نسخه نهایی یا RTM آن نیز در روزهای آینده ارائه می‌شود. اگرچه هنوز به طور کامل مشخص نشده اما احتمال زیادی وجود دارد که نسخه Spring Creators Update در ماه جاری به مرحله نهایی توسعه رسیده و در ماه آوریل به صورت عمومی ارائه گردد.

منبع: windowslatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید