مایکروسافت چهار مشکل نسخه 1903 ویندوز 10 را برطرف می‌کند

مایکروسافت چهار مشکل نسخه 1903 ویندوز 10 را برطرف می‌کند


مایکروسافت هنوز هم بر روی توسعه نسخه 1903 سیستم عامل ویندوز 10 کار می‌کند و بدون شک این یک فرآیند ادامه دار است. سیستم عامل ویندوز معمولا هر شش ماه یک به‌روزرسانی برجسته و مهم را دریافت می‌کند که طی آن ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی به این سیستم عامل افزوده شده و بسیاری از بخش‌ها نیز دچار تغییرات ظاهری می‌شوند.

مایکروسافت اخیرا به‌روزرسانی Windows 10 May 2019 Update که با نام نسخه 1903 نیز شناخته می‌شود را با لیستی بلند از بهبودها و مشکلات برطرف شده در دسترس کاربران قرار داد. این نسخه از ویندوز 10 یک به‌روزرسانی بسیار مهم است که به منظور بهبود تجربه کاربری توسعه یافته اما به گفته برخی از کاربران، هنوز هم در گوشه و کنار آن مشکلات و باگ‌هایی وجود دارند که گاها می‌توانند آزاردهنده نیز باشند. مایکروسافت از وجود این باگ‌ها آگاهی داشته و در آپدیت جدیدی که احتمالا تا پایان ماه اوت منتشر خواهد شد، آنها را برطرف می‌کند.

نسخه 1903 ویندوز 10

Windows Sandbox یکی از ویژگی‌های برجسته و فوق‌العاده در نسخه 1903 ویندوز 10 است که به کاربر اجازه اجرای اپ‌ها را در محیطی ایزوله می‌دهد. این قابلیت ممکن است در برخی از دستگاه‌هایی که زبان آنها در فرآیند نصب نسخه May 2019 تغییر یافته، اجرا نشود.

درایورهای RST اینتل نیز یکی دیگر از موارد مشکل آفرین هستند که امکان نصب نسخه جدید ویندوز 10 را به کاربران نمی‌دهد. به گفته مایکروسافت، نرم‌افزارهای نوشته شده با زبان ویژوال بیسیک و یا مواردی که بر پایه این زبان اجرا می‌شوند نیز مشکلاتی را از خود نشان می‌دهند. این مشکل در آپدیت جدید مایکروسافت برطرف خواهد شد.

منبع: windowslatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید