نخستین بنچمارک گلکسی نوت 9 خبر از نمایشگر Infinity و اندروید 8 می‌دهد

نخستین بنچمارک گلکسی نوت 9 خبر از نمایشگر Infinity و اندروید 8 می‌دهد


با توجه به اینکه بسیاری از علاقه‌مندان به محصولات سامسونگ، در انتظار گلکسی نوت 9 مجهز به تراشه‌ی 7 نانومتری اگزینوس بودند، این تصویر منتشر شده از نخستین بنچمارک نوت 9، امید تمامی دوستاران فناوری را تبدیل به یاس کرد. در هر صورت به نظر می‌رسد این کمپانی همچنان به توسعه نسل دوم تراشه‌های 10 نانومتری ادامه می‌دهد و این گوشی هوشند نیز با همین فناوری توسعه پیدا خواهد کرد. با سخت افزار همراه باشید.

گلکسی نوت 9

اولین بنچمارک HTML منتشر شده از جدیدترین محصول سامسونگ با شماره شناسه‌ی SM-N960U، بیانگر استفاده سامسونگ از نسل دوم نمایشگرهای Infinity می‌باشد. با توجه به اطلاعاتی که در تصویر دیده می‌شود، گلکسی نوت 9 از صفحه نمایش نازکتری بهره خواهد برد و همچنین Gorilla Glass 5 نیز برای محافظت از آن به خدمت گرفته شده است.

با در نظر گرفتن اینکه نوت 8 با شماره شناسه‌ی SM-N950 در اوایل شایعات شناسایی شد، SM-N960U می‌تواند با بیشتری درصد احتمال نوت 9 باشد. این تصویر که اشاره به اندروید 8 دارد و از سوی دیگر این دستگاه به احتمال بسیار زیاد زود تر از دیگر محصولات به اندروید 9 (P)  بروزرسانی خواهد شد و گوگل تاریخ عرضه‌ی اندروید 9 را در ماه می تایید کرد است، معرفی این گوشی هوشمند از سوی سامسونگ طولی نخواهد کشید.

دیدگاه شما در مورد مشخصات احتمالی گلکسی نوت 9 چیست؟

منبع PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید