نسخه نهایی Beta برای عنوان زیبای Sea of Thieves هم اکنون در دسترس می‌باشد

نسخه نهایی Beta برای عنوان زیبای Sea of Thieves هم اکنون در دسترس می‌باشد


استدیوی Rare ساعاتی پیش اعلام کرده است که نسخه نهایی Open Beta عنوان Sea of Thieves امروز برای تمام کاربران به صورت رایگان دسترس خواهد بود. این نسخه آزمایشی به Rare اجازه خواهد داد تا طیف گسترده ای از ویژگی‌های بازی را بیشتر از هر زمان دیگری مورد تست و بررسی قرار دهد و همچنین علاقه‌مندان بازی‌های کامپیوتری فرصتی پیدا می‌کنند تا این عنوان زیبا را به صورت کوتاه تجربه کنند.

Sea of Thieves

در نسخه نهایی آزمایشی (Beta) علاوه بر بخش Gold Hoarders، استدیوی توسعه‌دهنده بازی برای اولین بار نیم نگاهی نیز به سفرهای ویژه Merchant Alliance خواهد داشت. Gold Hoarders در واقع یکی از سه گروه‌ اصلی موجود در بازی هستند که به بازیکنان سفرها و ماموریت‌های مختلفی را برای یافتن طلا و گنجینه‌های مخفی ارائه می‌کنند، همچنین یک Gold Hoarder می‌تواند به عنوان یک فروشگاه استاندارد در هر پایگاه مرزی نیز عمل کند.

در کنار این استدیوی Rare شرایط خوبی را فراهم کرده است تا کاربران قسمت‌هایی از مناطق اصلی دشمنان نظیر Skeleton Fort را نیز مورد بازبینی قرار دهند، برای دانلود نسخه Open Beta بازی باید از طریق Windows Store مایکروسافت اقدام کنید. Sea of Thieves عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی است که در تاریخ 20 مارس (سه شنبه 29 اسفند) سال جاری برای پلتفرم‌های PC و Xbox One به صورت رسمی توسط Microsoft Studios عرضه خواهد شد.

  منبع: VG247

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید