نسخه کامپیوتر بازی Red Dead Redemption 2 تا یک ماه دیگر منتشر می‌شود

نسخه کامپیوتر بازی Red Dead Redemption 2 تا یک ماه دیگر منتشر می‌شود


اخیرا شرکت خبری مبنی بر انتشار نسخه رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

 

 

تقریبا یکسال از انتشار این بازی گذشته است و بازیکن‌های پلتفرم رایانه‌های شخصی چشم به انتظار تجربه آن بودند. حال استودیو راک استار گیمز خبر انتشار نسخه کامپیوتر برای آبان ماه را منتشر کرده است. این نسخه قرار است تا از طریق فروشگاه‌های دیجیتالی مختلفی در سرار جهان به فروش برسد که «راک استور گیمز استور» نیز دیده می‌شود. از سوی دیگر، از سه روز دیگر (نهم ماه میلادی اکتبر) می‌توانید این بازی را پیش خرید کنید.

به نقل از استودیو سازنده این عنوان، نسخه کامپیوتر Red Dead Redemption 2 از نظر گرافیکی پیشرفت قابل توجهی را دارد؛ بنابر این گیمرهای پلتفرم مذکور بسته به قدرت سخت افزار خود می‌توانند تجربه گرافیکی به مراتب بیشتری را نسبت به نسخه کنسول داشته باشند. اما پیشرفت تنها در مورد کیفیت محتوای گرافیکی نیست، بلکه محتوای داستانی جدید و بیشتری نیز با این نسخه همراه خواهد بود.

دلایلی بسیاری هم اکنون وجود دارند تا گیمرها مشتاقانه این بازی را برای نسخه PC پیش خرید کنند. با این حال راک استار وعده داده که از نهم اکتبر الی بیست دوم این ماه میلادی اگر این بازی را پیش خرید کنید می توانید دو بازی دیگر را به صورت رایگان دریافت کنید. این دو بازی دیگر شامل نسخه سوم، سن آندریاس و وایس سی‌تی از سری GTA و نسخه سوم مکس پین است. توجه کنید که برای دریافت بازی‌های رایگان همراه، می‌بایست از طریق «راک استار گیم لانچر» (Rockstar Games Launcher) پیش خرید کنید.

منبع: راک استار

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید