نوکیا 8 پرو یا نوکیا 9، کدامیک پرچم‌دار بعدی HMD خواهند بود؟

نوکیا 8 پرو یا نوکیا 9، کدامیک پرچم‌دار بعدی HMD خواهند بود؟


با توجه به اینکه معرفی‌های کمپانی HMD در کنگره موبایل MWC به پایان رسیده است، شایعات بسیاری برای معرفی دو پرچم‌دار دیگر از این کمپانی با نام‌های نوکیا 9 و نوکیا 8 پرو شنیده می‌شود. اگر چه گوشی هوشمند نوکیا 8 Sirocco جدیدترین پرچم‌دار محسوب می‌شود، اما با توجه به سابقه این کمپانی، HMD دو محصول دیگری را تا اواخر سال 2018 معرفی خواهد کرد. با سخت افزار همراه باشید.

نوکیا 8 پرو

هر چند به نظر می‌رسد تمامی وِیژگی‌های یک پرچم‌دار در نوکیا 8 سیراکو خلاصه شده است. اما براساس گزارشات فعلی، این کمپانی قصد دارد نوکیا 9 و نوکیا 8 پرو را به عنوان پرچم‌داران آینده این برند با قابلیت‌های بروز شده معرفی کند. البته شایان ذکر است، نام این دو محصول در حال حاضر Nokia 9 و Nokia 8 Pro می‌باشد، امکان تغییر هویت برای این دو اسمارت‌فون وجود دارد.

گفته می‌شود Nokia 8 Pro مجهز به نمایشگر 5.5 اینچی خواهد بود در صورتی که نوکیا 9 یک صفحه نمایش 5.7 اینچی دارد. یکی دیگر از ویژگی‌های که از نوکیا 9 انتظار می‌رود استفاده از ماژول دوربین پنتا لنز است،  که در نوکیا 8 پرو از آن بی بهره خواهد بود. همچنین استفاده از سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر برای نوکیا 9 دور از ذهن نیست.

با توجه به روش نامگذاری، نوکیا 9 دارای تجهیزات بیشتری نسبت به نوکیا 8 پرو خواهد بود، اما هر دو از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون 845 استفاده خواهند کرد. شایان ذکر است، امکان دارد هر دو گوشی هوشمند نوکیا با مقادیر مختلف حافظه اصلی همراه باشند.

این گزارش حاکی از آن است که HMD قصد دارد تا ماه آگوست گوشی Nokia 8 Pro را معرفی کند، در حالی که نوکیا 9 حداقل یک ماه با تاخیر همراه خواهد بود.

دیدگاه شما در مورد ویژگی‌های احتمالی نوکیا 9 و نوکیا 8 پرو چیست؟

منبع PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید