هوش مصنوعی NVIDIAاستفاده سرویس پستی ایالات‌متحده از هوش مصنوعی NVIDIA

هوش مصنوعی NVIDIAاستفاده سرویس پستی ایالات‌متحده از هوش مصنوعی NVIDIA


NVIDIA امروز اعلام کرد که سرویس پستی ایالات‌متحده – بزرگترین سرویس پستی جهان ، با 485 میلیون قطعه نامه پستی روزانه پردازش و تحویل داده می‌شود , در حال اتخاذ فناوری هوش مصنوعی end to end از NVIDIA برای بهبود کارایی در روند پردازش داده‌های بسته خود است.

 استفاده سرویس پستی ایالات‌متحده از هوش مصنوعی NVIDIA

این سیستم جدید با سرورهای با کارایی بالا که توسط NVIDIA V100 Tensor Core GPU :(یکی دیگر از تکنولوژی‌های کارت گرافیک انویدیا Tensor Cores است که به کارت اجازه می‌دهد عملیات ضرب ماتریس را با روشی بسیار کارآمد پردازش کند. در حال حاضر، این کارت‌ها به دیتاسنترها فروخته می‌شود زیرا این مراکز، اصلی‌ترین مکان‌ها برای حوزه در حال رشد هوش مصنوعی می‌باشند.) و نرم‌افزار Deep Learning : (یادگیری عمیق یا Deep learning  که به‌عنوان یادگیری ساختارمند یا سلسله وار هم شناخته می‌شود) بخشی از خانواده بزرگتر روش‌های یادگیریِ مبتنی بر نمایش داده‌های یادگیری بوده و در مقابل الگوریتم‌های مختص کار قرار می‌گیرد.) برای آموزش چند الگوریتم هوش مصنوعی شروع به کار می‌کند.مدل‌های آموزش‌دیده سپس به سیستم‌های محاسباتی NVIDIA EGX edge در نزدیک به 200 مرکز خدمات پستی در سراسر ایالات‌متحده برای پردازش کارآمدتر داده‌های بسته پستی منتقل می‌شوند. سیستم‌های NVIDIA توسط  خدمات پستی تحت قرارداد با شرکت Hewlett Packard خریداری‌شده‌اند.

 استفاده سرویس پستی ایالات‌متحده از هوش مصنوعی NVIDIA

آنتونی رابینز ، معاون رئیس فدرال بخش بازرگانی در انویدیا گفت: “هوش مصنوعی در حال ایجاد تغییرات در صنایع مختلف است ، فرآیند و کارها را با دقت و کارایی که قبلاً ممكن نبوده عملی می‌کند، ””پذیرفته شدن هوش مصنوعی توسط خدمات پستی ایالات‌متحده نشان می‌دهد كه چگونه این فناوری قدرتمند می‌تواند خدمات عالی را كه هر روزه به آن متكی هستیم بهبود ببخشد. بنجامین فرانكلین افتخار خواهد کرد, که امروزه” سرویس پستی بالاترین حجم تدارکات را در جهان انجام می‌دهد ، سالانه حدود 146 میلیارد قطعه نامه پستی را پردازش و تحویل می‌دهد ،که شامل بیش از 6 میلیارد بسته است. سیستم جدید هوش مصنوعی داده‌های بسته را 10 برابر را سریع‌تر و با دقت بالاتر از قبل پردازش می‌کند.

منبع:TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید