واتربلاک کارت گرافیک‌های Radeon RX Vega توسط کمپانی EK عرضه شد

واتربلاک کارت گرافیک‌های Radeon RX Vega توسط کمپانی EK عرضه شد


اخیرا کمپانی EK، یکی از نام‌های آشنا در زمینه تولید تجهیزات خنک کننده قطعات کامپیوتر، واتر بلاک جدید خود را مخصوص کارت گرافیک‌های Radeon RX Vega معرفی و عرضه کرده است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

واتر بلاک EK-FC Radeon Vega  توان خنک سازی یکپارچه قسمت‌های VRM ، حافظه‌های HBM 2 و GPU را دارد. این نوع یکپارچگی در توان خنک سازی VRM کارت گرافیک‌های پرمصرف سری Radeon RX Vega می‌تواند دست مصرف کنندگان را برای اورکلاکینگ در دمای بسیار خوبی را باز بگذارد. همچنین این واتر بلاک از یک موتور داخلی جهت جریان کولانت است که سبب جریان بی وقفه کولانت می‌شود که به ارائه کارایی بالا به صورت پیوسته منتهی خواهد شد.

قسمت پایه بلاک این واتربلاک که توسط دستگاه CNC ساخته شده است از جنس مس الکترولیتی است. از سوی دیگر، قسمت بالایی این واتربلاک از جنس شیشه اکریلیکی با کیفیت ساخته شده است. همچنین گفته می‌شود برخی از پیچ‌های برنجی این واتربلاک از پیش نصب شده است که سبب آسان شدن فرآیند اسمبل این واتر بلاک بر روی کارت گرافیک‌های Radeon RX Vega خواهد شد.

در کنار کارایی بالا، زیبایی را نیز کمپانی EK با نورپردازی RGB با این واتر همراه کرده است. این واتر بلاک امکان نورپردازی RGB را دارد که درکنار این امکان، نورپردازی RGB این واتربلاک را می‌توان با بسیاری از سیستم‌های هماهنگ ساز نورپردازی در مادربردها، طی اتصال کانکتور 4 پین به هدر مربوطه هماهنگ ساخت. این واتر بلاک قابل نصب بر روی کارت گرافیک‌های Radeon RX Vega 56 ،Radeon RX Vega 64، و Radeon Vega Frontier Edition است.

واتر بلاک EK-FC Radeon Vega RGB Nicke در حال حاضر در دسترس و با قیمت 154 دلار قابل تهیه است.

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید