واتربلاک EK-FC1080 GTX Ti Strix توسط کمپانی EK عرضه شد

واتربلاک EK-FC1080 GTX Ti Strix توسط کمپانی EK عرضه شد


کمپانی EK در این چند مدت واتربلاک‌های جدیدی را معرفی کرده است. حال این کمپانی واتربلاک جدیدی را برای کارت گرافیک ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti در مدل EK-FC1080 GTX Ti Strix معرفی کرده است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

واتر بلاک EK-FC1080 GTX Ti Strix، می‌تواند به صورت یکپارچه سطح VRM ،GPU و VRAM را خنک کند. در این حالت، می‌توان تا فراتر از مرز اورکلاکینگ در حالت عادی با دما کمتری پیش رفت. همچنین موتور مرکزی این واتربلاک موجب جریان کولانت به صورت بی وقفه خواهد شد.

پایه این بلاک توسط دستگاه CNC تولید شده و جنس آن از مس الکترولیتی است. از سوی دیگر، قسمت بالایی این واتر بلاک که نمایانگر چرخش کولانت در آن است، از جنس شیشه اکریلیکی با کیفیت بالایی ساخته شده است. این ترکیب، کارایی بالا و زیبایی را در این واتربلاک در کنار یکدیگر قرار می‌دهد. البته زیبایی این واتر بلاک تنها به طراحی آن منتهی نمی‌شود؛ این واتر بلاک علاوه بر طراحی زیبا از نوپردازی RGB با یک هدر 4 پین جهت اتصال نیز برخوردار است. علاوه بر این، به منظور سهولت در اسمبل، برخی از پیچ‌های برنجی این واتر بلاک از پیش نصب شده است.

در حال حاضر این واتر بلاک برای کارت گرافیک ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti با قیمت 149.95 یورو در دسترس و قابل تهیه است.

منبع: TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید