ویدیو تبلیغاتی هواوی P20 دوربین‌های حرفه‌ای را مورد تمسخر قرار می‌دهد

ویدیو تبلیغاتی هواوی P20 دوربین‌های حرفه‌ای را مورد تمسخر قرار می‌دهد


کمپانی هواوی در چند سال اخیر با گسترش دوربین‌های دوگانه گواهی شده توسط Leica، در بخش ثبت تصاویر پیشرفت خوبی را تجربه کرده است. خانواده هواوی P20 نه تنها همچنان در این بخش قدرتمند به نظر می‌رسند، بلکه پرچم‌دار آنها، هواوی P20 پرو مجهز به دوربین سه‌گانه است که در واقع به عنوان اولین محصول هوشمند پیش از سامسونگ، اپل و نوکیا محسوب می‌شود. با سخت افزار همراه باشید.

هواوی P20

به نظر می‌رسد دوربین سه‌گانه جدید هواوی P20 پرو توانایی‌های بسیار خوبی در بخش بزرگنمایی تصاویر داشته باشد، زیرا این کمپانی با انتشار ویدیو تبلیغاتی دوربین‌های حرفه‌ایی را به چالشی جدید دعوت می‌کند. گفتنی است، هواوی P20 پرو مجهز به یک سنسور رنگی به احتمال زیاد 40 مگاپیکسلی و یک سنسور تک‌رنگ برای ارزیابی عمق میدان است که در کنار لنز تله فوتو جدید، یک پیکربندی قدرتمند به نظر می‌رسد.

همانطور که پیش از این تصاویر رسمی از این گوشی هوشمند، معادل لنز 27- 80 میلی‌متری در زیر سنسور سوم حک شده، بزرگنمایی سه برابری اپتیکال برای سنسور سوم کار دشواری نخواهد بود.

با توجه به ویدیو تبلیغاتی، هواوی به تصویربرداری پرتره بدون نیاز به لوازم گران‌قیمت را نشانه گرفته است. علاوه براین، واژه “See Bighter” به عکاسی در نور کم اشاره دارد و “See Closer” نیز به بزرگنمایی سوژه هنگام عکاسی و سهولت این کار تکیه می‌کند.

دیدگاه شما در مورد ویدیو تبلیغاتی هواوی P20 پرو چیست؟

 

منبع PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید