پتانسیل خیره‌کننده موتور قدرتمند CRYENGINE V را در Hunt: Showdown مشاهده کنید

پتانسیل خیره‌کننده موتور قدرتمند CRYENGINE V را در Hunt: Showdown مشاهده کنید


Crytek به تازگی ویدئویی از مراحل ساخت عنوان Hunt: Showdown توسط موتور قدرتمند CRYENGINE V منتشر کرده است که هدف از آن نمایش پتانسیل خیره‌کننده CRYENGINE V در مراسم GDC 2018 می‌باشد. برخی از نکات برجسته این پیش‌نمایش فناوری (Tech Demo) در واقع مربوط به سیستم رندرینگ Vulkan، نحوه Voxelization، تاثیر Global Illumination و ترکیب سایه‌ها (Shadows) می‌شود.

CRYENGINE V

Hunt: Showdown مشابه با تمام عناوینی که بر پایه CRYENGINE V توسعه‌ یافته‌اند از ویژگی اختصاصی Touch Bending بهره می‌برد. این ویژگی پیشرفته باعث تغییر حالت و خم‌شدن پوشش گیاهی در زمان عبور کاراکترهای بازی خواهد شد. علاوه بر آن CRYENGINE V دارای تعدادی تکنولوژی منحصر به فرد دیگر نظیر خم‌شدن جزئیات گیاهان (Vegetation Detail Bending)، تغییر ترکیب زمین (Terrain Blending)، قابلیت ادغام بخار (Steam Integration functionalities) و PFX2 خواهد بود.

 

 

Hunt: Showdown عنوانی در سبک جایزه بگیر (Bounty Hunting) با قابلیت رقابت چند‌نفره می‌باشد که عناصر PvP و PvE را در محیطی هنری که توسط طراح خلق شده را با یکدیگر ترکیب کرده است. این عنوان هم اکنون به صورت Early Access در شبکه Steam با قیمت 29.99 دلار/یورو در دسترس می‌باشد.

  منبع: Dsogaming  

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید