کارت گرافیک RX 5700 XT THICC III Ultra توسط کمپانی XFX معرفی شد

کارت گرافیک RX 5700 XT THICC III Ultra توسط کمپانی XFX معرفی شد


به تازگی کمپانی XFX کارت گرافیک جدیدی را با نام RX 5700 XT THICC III Ultra معرفی کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

کارت گرافیک RX 5700 XT

RX 5700 XT THICC III Ultra یک کارت گرافیک با سه فن خنک کننده 80 میلی‌متری است که 2.7 اسلات توسعه مادربرد را به خود مشغول می‌کند. همچنین طراحی این کارت گرافیک همانند سری Double Dissipation با پردازشگر گرافیکی R9 280X است.

THICC برند تجاری کمپانی سازنده این گرافیک نیست، بلکه یک نام محصول جدید است که از دو ماه پیش توسط XFX استفاده شده است. این شرکت قصد دارد تا دست کم برخی از کارت‌های گرافیک بالا رده خود را با این نام همراه کند.

کارت گرافیک جدیدی که درمورد آن صحبت می کنیم، در مدل THICC III و THICC II عرضه خواهد شد. مدل THICC III دارای سه فن خنک کننده بوده و نسخه کوچکتر THICC II با دو فن همراه خواهد بود؛ افزون بر این، XFX یک کارت گرافیک سفارشی RX 5500 از این نام تجاری نیز در سبد محصولات خود دارد.

در حال حاضر، سری THICC به سه دسته مدل THICC II، مدل THICC II Ultra و مدل THICC III تقسیم می‌شوند. از میان این سه نام تجاری کارت گرافیک، RX 5700 XT شرکت XFX دو مدل را با نام THICC عرضه خواهد کرد اما در مشخصات معرفی تنها به مدل سه فن اشاره شده است.

57XT828D6 مدل دقیق سریع ترین کارت گرافیک سری RX 5700 XT است که سرعت کلاک آن به بیش از 2035 مگاهرتز خواهد رسید. اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گذاری دقیق و زمان در دسترس قرار گرفتن این محصول تا به اینجا مشخص نشده است.

منبع: videocardz

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید